strona główna > Aktualności > Zostań Policjantem!
Kanał RSS Kanał RSS | Poczta | Ustaw jako startową | Dodaj do ulubionych
Dzisiaj jest Wtorek, 21 Listopada 2017 roku, Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Polecamy: IV Grajewska Biesiada Literacka | Grajewianie na Festiwalu w Zabielu | Wygrane dziewcząt w szachach | Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych w powiecie grajewskim | Ostrzeżenie meteorologiczne | "Za co kochasz Krówkę Matyldę" | WYGRANA WISSY SZCZUCZYN NA ZAKONCZENIE RUNDY | Styl rockowy w modzie! | Celiakia u osób dorosłych – jak sobie z nią radzić? | Dla kogo giełda wymiany walut stanowi optymalną opcję? | XIV Festiwalu Gorących Serc | Konkurs Podsumowanie Roku Sportowego 2017 | Wieczór poetycko-muzyczny | „Jedynka” z historią na Ty… | 6 aut zderzyło się w dwóch kolizjach |
zareklamuj sie u nas

Zostań fotoreporterem Grajewo24.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:
E-mail: redakcja@grajewo24.pl
Tel. 0 604 833 731
Tel./Fax: (0 86) 272 66 97
Najnowsze opinie:

~Sołtys: Grajewiak ty sam jesteś z poprzedniego układu tylko zdradziłeś pryncypała i teraz krytykujesz tych co głoszą prawdę , a twoje nazwisko ...

~Grajewiak: Co prawda "Krzysztof "to prawda.

~realista: Do najważniejszych zadań na rok 2018 według mnie zaliczam:budowę bloku mieszkalnego na 30 mieszkań przy ul.Targowej,Budowa Hali widowiskowo ...

~Bb: Aa, łatwiej będzie w innym miejscu krzyżyk postawić w wyborach

~krzysztof: Na slowo "policja" uruchamia sie grajewska patologia. Normalni, porzadni ludzie nie maja zlych skojarzen z Policja. Bez tej instytucji po krotkim ...

Dyżury aptek
Dzisiaj dyżur pełni:

Apteka CEFARM
Os. Południe 47
tel. 86 272 29 70

Aktualności
2017-11-09 17:36:18 Zostań Policjantem!

Jeśli chcesz wykonywać ciekawy, wyjątkowy zawód, robić coś pożytecznego, mieć stabilną pracę – wstąp w nasze szeregi! Policjant to trudny zawód, ale także wyjątkowe powołanie i szlachetna przygoda naznaczona poświęceniem i oddaniem drugiemu człowiekowi. Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę - ZOSTAŃ POLICJANTEM w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży!

Zastanawiasz się…

Tymczasem.....

Nabór trwa!

SŁUŻBĘ W POLICJI MOŻE PEŁNIĆ:

- obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
- korzystający z pełni praw publicznych,
- posiadający co najmniej średnie wykształcenie,
- posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować,
- dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych,
- ponadto mężczyźni powinni posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej, tj. odbyli zasadniczą służbę wojskową lub zostali przeniesieni do rezerwy.

Komendant Główny Policji określił łączne limity przyjęć do służby w Policji na 2017 rok dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, dla kandydatów w ramach procedury otwartej konkursowej:

12 luty 2017 r. – 12 osób
23 maja 2017 r. – 43 osoby
3 lipca 2017 r. - 7 osób
22 sierpnia 2017 r. – 80 osób
2 listopada 2017 r. - 75 osób
28 grudnia 2017 r. – 65 - osób
łącznie: 227 osoby

Podjąłeś/jęłaś już decyzję…

Zadzwoń i dowiedz się więcej:

tel: 86 474 1405

Informacji na temat zasad prowadzonego naboru do służby w Policji udzielają specjaliści Zespołu Prezydialnego Wydziału Kadr i Szkolenia w Łomży w dniach:

poniedziałek - piątek w godz. 8:00– 14:00

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki REKRUTACJA w celu zapoznania się z wymogami naboru do służby.

KPP Grajewo

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

2017-11-14 09:16:42 | dealbraker
=>Corleone. Swoją odpowiedzią skierowaną do Krzysztofa wykazałeś się co najmniej brakiem taktu.. Niepełnosprawni to też ludzie. Poprzez twoje słowa przemawia więcej niż nierozsądek...
2017-11-13 20:56:08 | Sołtys
realista w jakim ty świecie żyjesz toć wsie policjanty we wiosce wiedzo że na mecie flaszka 5 zł kosztuje a z tym zabijaniem to masz racje mogli by się nawzajem pozabijać oszołomy chyba że by islam wprowadzili i zakazali spożycia wiadomo czego albo drastycznie ceny podnieść a z tymi islamistami to ja się sam zastanawiać czy żonki nie namuwić na zmianę wyznania toć jek by Sołtysowi na lewo poszła to nie jaki realista by mog w nią kamieniami rzucać, a jek urzędniki z magistratu z urzędu pod koran by podlegali to bez rączek by musieli się obywać bo tam wedle prawa za złodziejstwo by za kare potracili .
2017-11-13 15:16:17 | realista
Sołtys dodałbym do tego, żeby wódka była po 5 zł za pół litra .No i żeby sejm podjął ustawę ,że co najmniej 10 do roku można by zabić bez ponoszenia odpowiedzialności.Znając temperament Polaków byłoby wesoło.Sołtys a gdzie Ty w Grajewie islamistów widziałeś?Chyba co najwyżej Chińczyków.I nie oglądaj tyle westernów
2017-11-13 12:02:27 | Corleone
=> Krzysztof. No taki domyślny, no, no, no. A ja, nierozsądny, miałem Cię za osobę z Ełckiej 11 lub Nowickiego 1.
2017-11-13 11:40:02 | Sołtys
Realista koran trza znać jek trza walczyć z islamistami a jek chodzi o policje to ja by wsiem obywatelom dał prawo do posiadania broni i jednego szeryfa na dany okręg wyborczy i to wybieranego we wyborach, a w razie potrzeby w każdej chwili szeryf by mog zastępców powołać bo wszystkie by byli uzbrojone no oczywiście Sołtys to na broń nie zasługuje z powodu tech papierów co sobie kiedyści załatwił ale do obrony na wszelki wypadek nielegalnie by pokupił.
2017-11-13 00:09:36 | krzysztof
corleon, ja wyznaje taka sama zasade. Dlatego reki ci nie podam.
2017-11-12 11:11:22 | realista
Witaj Sołtysie.Jesteś specjalistą od Koranu i Katechizmu?Ja myślałem, że dyskutujecie na temat Policji.Czy Policja ma być czy ma ją zastąpić WOT?Komuś bardzo zależy na tym ,żeby Policję ograniczyć do minimum.Już są bardzo duże braki w Policji.I nie mówię tu o etatach tych tam na górze ale o policjantach pracujących na pierwszej linii frontu walki z przestępczością i bandytyzmem.Dziś jest wiele zawodów gdzie można zarobić dużo więcej przy mniejszej odpowiedzialności.Zmiana ustawy o Policji,a dotycząca między innymi długości pracy w Policji do nabycia praw emerytalnych(25 lat pracy i 50 lat życia)była błędem i teraz odbija się czkawką w postaci braku chętnych do tej pracy.Pozatym zmieniły się warunki pracy w Policji a nie zmienił się profil Policjanta.Proszę się zapytać ludzi kompetentnych ilu chętnych się zgłosiło,a ile przeszło testy psychologiczno- sprawnościowe.To tylko mój skromny głos w tej sprawie.Życzę zdrówka
2017-11-12 10:44:27 | antyPSL
grajewianin piszesz bzdury wilczurów jest coraz więcej a która władza zamykała postarunki? Komuno wróć? Pamiętam czyszczenia sklepów po złodziejach! Jeśli wiesz o co chodzi
2017-11-12 09:03:06 | Corleone
=>antyPSL. Nie masz racji. Raczej tęsknię do czasów MO, która była po tysiąckroć sprawniejsza i znacznie mniej polityczna. =>Krzysztof. G... nie tykam bo mogę się ufajdać. => Sołtys. Żeby skutecznie z kimś walczyć należy dokładnie go poznać. Dlatego warto przeczytać Koran.
2017-11-11 22:04:15 | Sołtys
Krzysztof to poda czem się różni koran od katecizmu i wtedy możem dyskutować komunisto jek socjalista z komunistą .
2017-11-11 16:54:51 | grajewianin
antyPSL jeszcze trochę poczekaj to zobaczysz jak będzie fajnie gdy ci ćwikną autko a ty zadzwonisz na 997 i usłyszysz w słuchawce ABONENT CZASOWO NIEDOSTĘPNY albo kobiecy głos powie ci że jest sama z koleżanką i sam złap sprawcę i przyprowadź go do komendy wtedy zapłaczesz przeklniesz i powiesz KOMUNO WRÓĆ. No chyba że jesteś z tej drugiej strony i to ty będziesz jechał czyimś autkiem.
2017-11-11 16:23:04 | krzysztof
corleon to taki wsiowy glupek. On nie zna ani katechizmu ani Koranu. Jego wpisy to taka prostacka paplanina. Nic wiecej.
2017-11-11 12:36:36 | Sołtys
Corleone jek koran zna to ma szanse bo takich specjalistów potrzeba .
2017-11-11 09:42:35 | antyPSL
corleone tęsknisz do czasów platformy i bronka gdzie mogli robić co chcieli bić nachodzić w domach prowokować kręcić swoje ciemne interesy i być bezkarnymi
2017-11-10 17:57:31 | grajewianin
jaka przygoda? chyba że przygodą nazywa się szarpanina z pijakami i odwieczna walka jak przeżyć z rodziną do pierwszego.Zero możliwości awansowania. Najniższa krajowa od stycznia ma wynosić 2100 zł a niech napiszą jaka jest pensja młodego policjanta żałosne. Normalnie zaczęło się polowanie na jelenie.
2017-11-10 17:16:53 | Corleone
Jeżeli ja nie umiem wycinać ręcznie confetti a także nie znam w całości i płynnie katechizmu to czy mam jakieś szanse?
2017-11-10 13:09:02 | Babcia
Lepszymi pajacami byli w Grajewie strażnicy miejscy!
2017-11-09 21:01:18 | Anonim
Chcesz ciagac sie z pijakami? Byc wyzywany i opluwany? Zapraszamy do odzialow prewencji.
2017-11-09 18:26:14 | kapral
Chciałbym zobaczyć tego chłopczyka i ta dziewczynkę z patrolu w trakcie interwencji w STOJAKU abo w JAGIENCE w trakcie dancingu. To były czasy.
2017-11-09 18:24:19 | boss
To już nie ta sama policja. Co byście zrobili aby w Grajewie byli " chłopcy z ferajny " z lat 80 - tych.Chyba zjedli by wszystkich policjantów. Teraz to jest dziecinada.
Serwis komputerowy
Polecamy: Grajewianie.pl | Grajewo | Grajewska Izba Historyczna | Oferty pracy | Kino i rozrywka | Radio 5 | Radio Białystok | TVP Białystok | Grajewiak.pl | Gmina Wąsosz | SportowePodlasie.pl | Społeczne Pracownie | Tworzenie stron internetowych | Ogłoszenia Grajewo | UG w Radziłowie | Podlasiak.Info | OSP Grajewo | Doctor Rock | Praca |