strona główna > Aktualności > Sprawdź, jaki plan priorytetowy realizuje dzielnicowy w Twoim rejonie
Kanał RSS Kanał RSS | Poczta | Ustaw jako startową | Dodaj do ulubionych
Dzisiaj jest Poniedziałek, 30 Listopada 2020 roku, Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
Polecamy: 11 483 nowe zakażenia | Szlachetna Paczka - każdy może pomóc osobom dotkniętym ubóstwem | Początek adwentu - w kościołach można już kupić wigilijne świece Caritas | Kolejny sprzęt trafił do jednostek medycznych | BCK w Szczuczynie informuje | Przebudowa drogi powiatowej Kędziorowo – Zalesie | Kondolencje Miasta Grajewo | Konkurs plastyczny przedłużony | Burmistrz i radni posadzili dęby w Parku Solidarności | Nabór do MLKS „Wissa” (chłopcy rocznik 2010-2012) | Światowy Dzień Pluszowego Misia | Szczuczyn: Fundacja Muszkieterów wsparła Zakład Opiekuńczo-Leczniczy | Sala gimnastyczna w SP 1 | Zwłoki w rowie melioracyjnym | Poszukiwani w rękach grajewskich policjantów |
zareklamuj sie u nas

Zostań fotoreporterem Grajewo24.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:
E-mail: redakcja@grajewo24.pl
Tel. 0 604 833 731
Tel./Fax: (0 86) 272 66 97
Najnowsze opinie:

~Sołtys: ciekawe jek rosną te dęby co na powitanie naszego burmistrz sadzili w parku WOLNOŚCI ale musi poszły w marność jek wszystko co polityki ...

~Krzysiek : w kupie cieplej hehe

~Wierny tradycji: to tak jakbyś Kacik nie przyjął Jezusa do domu

~ja: ten chłopak jest ze Szczuczyna i nie jest bezdomny,ma ok 25 lat

~Corleone: Kasiu daj sobie spokój z tym dystansem!! Ważne by na zdjęciu wszyscy się zmieścili. A coronavidusa na focie nie widać, o!! Jeśli zaś chodzi o ...

Dyżury aptek
Dzisiaj dyżur pełni:

Apteka

tel.

Aktualności
2020-11-18 13:26:47 Sprawdź, jaki plan priorytetowy realizuje dzielnicowy w Twoim rejonie

Jakimi sprawami chcą w szczególny sposób zająć się w najbliższych miesiącach grajewscy dzielnicowi? Można to sprawdzić w sporządzonych przez nich planach priorytetowych. Nowe działania zostały zainicjowane w pięciu rejonach służbowych.

Dzielnicowi z grajewskiej komendy policji przeprowadzili wiele konsultacji z mieszkańcami podległych im rejonów, aby zdiagnozować oczekiwania oraz zagrożenia. Policjanci sprawdzili też, jakie zagrożenia zaznaczyli Internauci na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. W oparciu o te informacje co pół roku powstają nowe plany priorytetowe działań. Mają one za zadanie pomóc zwiększyć poziom bezpieczeństwa, jak również rozwiązać najbardziej nurtujące mieszkańców problemy. Nowe plany zostały zainicjowane przez pięciu dzielnicowych.

Młodszy aspirant Szymon Gordon (rejon służbowy numer 2) zamierza w najbliższym półroczu skupić się na wykroczeniach związanych z zaśmiecaniem, żebractwem, spożywaniem alkoholu i zakłócaniem porządku w rejonie sklepu „Dora” przy ulicy Broniewskiego w Grajewie.

Aspirant Tomasz Perkowski (rejon numer 8) chce ograniczyć, a nawet wyeliminować przypadki łamania przepisów porządkowych w rejonie ulicy plac 1000-lecia w Rajgrodzie. Jest to miejsce wskazane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, gdzie występują takie zagroąenia jak: zakłócanie porządku publicznego zaśmiecanie czy spożywanie alkoholu.

Aspirant Wojciech Formejster (rejon numer 9) podejmie działania dążące do wyeliminowania spożywania alkoholu, niszczenia mienia, aktów wandalizmu oraz zaśmiecania w rejonie Parku Wolności przy ul. Strażackiej i terenu przyległego do budynku Urzędu Miasta w Grajewie.

Plany priorytetowe pozostałych dzielnicowych można sprawdzić na stronie internetowej: https://grajewo.policja.gov.pl/po7/komenda/dzielnicowi/54574,Dzielnicowi.html klikając w odpowiednią zakład

KPP Grajewo

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

2020-11-21 21:31:42 | Piękna z Dolnej
Corleone u mnie nie odbiera może coś się dzieje ?
2020-11-20 20:13:46 | Corleone
Piękna z Dolnej taka strona istnieje tylko, broń Boże nie kopiuj całego linku a zakończ adres na .html
2020-11-20 19:28:12 | Daniel z Grajewa
Soltys. Ty jak zwykle nie na temat. Z jednym sie w koncu nie pomyliles. Ja w posadzkach nie moge pracowac i to wcale nie przez pilota. Panie Soltys.
2020-11-20 17:08:06 | Piękna z Dolnej
tej strony nie ma jakis błąd
2020-11-20 08:56:41 | Sołtys
daniel z grajewa ty to musi niepełnosprawny jek zajęci nie ma dla cie albo wybitnie wyszkolony np na pilot a we wiosce lotniska brak to i nie dziwota że na żebranie się przerzucił , ale podpowiem na posadzkach też śmigłowce mają i u niech operatoró brak do pracy a musi ponad 2 dychy płacą za godzinę to je na pare bondek chlebka .
2020-11-19 22:02:57 | Dawid
Daniel w Polsce ktokolwiek będzie rzadził zawsze będzie żle , zrobili nas Polaków niewolnikami i ciężko to zmienić, za PO PSL było to samo
2020-11-19 12:31:07 | pesymista
Do asp.z rej.nr 9 życzę powodzenia,tam nic nie da się zrobić, 2 szkoły i przedszkole terapeutyczne, a 3 sklepy z alkoholem wokół teraz to zrobiła się tam plaga,zawdzięczamy to pozwoleniom na taką działalność.Jest to też najbrudniejszy teren w mieście,wystarczy przejść sie Mickiewicza,może panu uda się nawiązać współpracę z właścicielami budynków jak i zielenią miejską.Był Pan chyba w SM wtedy udało się jakoś zaprowadzić czystość wokół domów.Przed UM te rajdy wieczorne i zebrania młodzieży są od lat , wątpię ,że Panu uda się zrobić z tym porządek.Szkoda ,że przed kościołem jest monitoring ,a przed UM nie. Liczę na Pana i życzę powodzenia trzymając za słowo.
2020-11-19 04:40:07 | Daniel z Grajewa
PZPR. Blagam ciebie. Przestan prosze. Czas skonczyc propagande Jaro Kaczki. My mlodzi i ludzie ktozy ostatnio stali sie bezrobotni, czekamy na koniec tej wladzy jak na zbawienie. Ja odkad zadzi pis musze zebrac o chleb, co wczesniej bylo dla mnie wstydem.
2020-11-18 23:22:12 | oko
Pic na wodę.
2020-11-18 20:26:19 | Daniel z Grajewa
Boze. Jaroslaw idea ? Gdy to czytalem az scielo mnie z nog. To on podzielil polakow. To przez niego ludzie wyszli na ulce. Czlowieku opamietaj sie z tym pisaniem.
2020-11-18 20:21:23 | Daniel z Grajewa
PZPR. Oszalales. O czym ty mowisz. O jakim planie. Czlowieku. Protesty i strajki beda cpraz ostrzejsze i coraz bardziej w nie bedziemy sie angazowac. Puki my zyjemy , ludzie cywilizowani, wrazliwi na cierpienie innych i chcacy prawdziwej wolbosci. Co ty napisales. Polska tonie. Czy ty tego nie widzisz.
2020-11-18 20:08:59 | stary krawężnik
Poszedłem za radą Szanownej Redakcji i zapoznałem się na stronie KP z planami naszego dzielnicowego. Poproszę zatem pana aspiranta Wojciecha by raczej ze swoim planem szedł do przodu a nie cofał się w czasie. Myślę, że opieranie się wyłącznie na współpracy z UM z góry skazuje te zamierzenia na niepowodzenie. Szerzej panie aspirancie, szerzej. A możliwości zaangażowania do współpracy innych "podmiotów" ma pan znaczne (no chyba że ze względów operacyjnych nie chce się pan tym pochwalić).
2020-11-18 17:30:08 | PZPR
Coś mi to przypomina a Wam: "Towarzysze! Wydarzenia ostatnich dni głeboko poruszyły naszą załoge. Domagamy się bezwzględnego wyciągnięcia konsekwencji w stosunku do winnych - wszelkiego rodzaju wichrzycieli i warchołów prowokujących awantury na osiedlach i na ulicach Grajewa!"
"W ciągu minionego okresu masy pracujące zrealizowały zwycięsko i przed terminem śmiały i trudny plan 3 letni. Któż może wątpić w świetle tych doświadczeń, że zrealizujemy również zwycięsko plan 6 letni. Naszym wodzem i przewodnikiem jest "Jarosław", a więc idea nasza! Szeregi nasze są niezwyciężone!

Serwis komputerowy
Polecamy: Grajewo | Grajewska Izba Historyczna | Oferty pracy | Kino i rozrywka | Radio 5 | Radio Białystok | TVP Białystok | Grajewiak.pl | Gmina Wąsosz | TeleInformatyka | Ogłoszenia Grajewo | UG w Radziłowie | OSP Grajewo | KP PSP Grajewo | Doctor Rock | Praca | Składnica Grajewo |