strona główna > Aktualności > Poważny wypadek w Bęćkowie
Kanał RSS Kanał RSS | Poczta | Ustaw jako startową | Dodaj do ulubionych
Dzisiaj jest Sobota, 21 Października 2017 roku, Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Polecamy: VIII Mundurowe Manewry „Zdobywanie Jednostki” | CASTING na Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018 | Audycja muzyczna "Od pieńka do perkusji" w Przedszkolu w Rudzie | X Turniej Szachowy | Uroczyste otwarcie terenu turystyczno - wypoczynkowego w Toczyłowie | Code Week 2017 | „Wszyscy Ludzie Rodzą się Wolni i Równi” | III miejsce Karola | Wyróżnienie dla Biblioteki- Centrum w Szczuczynie | Szczuczyn: Przebudowa Stadionu Miejskiego | Baltic CUP | I Forum Gospodarcze Subregionu Łomżyńskiego | Nowe urządzenie do badania stanu trzeźwości dla grajewskiej Policji | Ruszyła XIII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości | Rozporządzenie nr 11/2017 |
zareklamuj sie u nas

Zostań fotoreporterem Grajewo24.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:
E-mail: redakcja@grajewo24.pl
Tel. 0 604 833 731
Tel./Fax: (0 86) 272 66 97
Najnowsze opinie:

~Sołtys: Ostawta piekło we spokoju i dajta szatanom czas na odpoczynek aniołki .

~pajac: Carleone - na Tobie

~Janek: Proszę autora artykułu o jakiś kontakt do siebie, artykuł bardzo dobry.

~Corleone: Ciekawym bardzo na jakim materiale Pan Komendant dokona prób kalibracyjnych darowanego urządzenia. ;-))

~Sołtys: nn podaj z jako sprawą byłeś i w jakim wydziale to może coś zadziałamy z to tv i prasą .

Dyżury aptek
Dzisiaj dyżur pełni:

Apteka NATURA
ul. Konstytucji 3 Maja 2/10
tel. 86 273 89 56

Aktualności
2017-06-16 21:37:23 Poważny wypadek w Bęćkowie

Około godziny 19:15 na drodze gminnej w miejscowości Bęćkowo (gmina Szczuczyn) doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch motocyklistów. Jeden z motocyklistów wymusił pierwszeństwo w wyniku czego doszło do zderzenia motocykli. O sile uderzenia świadczyć może fakt, że poszkodowani znaleźli się kilkadziesiąt metrów od początkowego miejsca zdarzenia. Poszkodowani zostali mężczyźni w wieku 17 oraz 19 lat, którzy są mieszkańcami okolicznych miejscowości. Młodszy z nich w stanie poważnym odwieziony został do szpitala w Grajewie. Starszy doznał poważniejszych obrażeń i w stanie krytycznym, po dwukrotnej reanimacji przetransportowany został śmigłowcem do szpitala w Białymstoku. Na miejscu wypadku pojawiły się 3 zastępy straży pożarnej z OSP Szczuczyn oraz JRG Grajewo, Policja, Pogotowie oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają grajewscy śledczy.

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

2017-07-01 16:00:16 | ABC
A i jeszcze jedno nikt nikogo nie wywyższa tylko wypowiada się na temat osoby która zna. Jak zauważyłaś starszy bardziej potrzebuje. Nikt nie mówi żeby się nie modlić za młodszego. Jak masz potrzebę to się za niego/ nich módlc. Nie nadużywaj kropeczek i nie musisz komentować (" i te wasze komentarze ") innych wypowiedzi skoro ci się nie podobają 🤛
2017-07-01 12:26:16 | ABC
No tak ale przede wszystkim trzeba się modlić za tego starszego bo on bardziej tego potrzebuje bo z tego co wiem to młodszy szybciutko z tego wyszedł. I nie był w takim stanie jak starszy . No modlić i za młodszego trzeba.
2017-06-28 15:37:00 | Koleżanka
Jeszcze jedno i młodszy tez jest bardzo wspaniały chłopak, bardzo przyjemny starszy również. Nie uwazajcie jednego za lepszego i gorszego. Traktujcie tak samo. Zdrówka ✊😘😧
2017-06-28 15:34:52 | Koleżanka
Boże piszecie, żeby się modlić za starszego, a młodszy pomocy nie potrzebuje?! Obydwaj potrzebują! I się jak macie modliić, to za obydwaj chłopcowu proszę was... Szacunek miejcie też do młodszego ... Wiem, że starszy jest bardziej poszkodowany, ale modlcie się też za młodszego. I te wasze komentarze ... Stało się nikt tego nie zawróci... Nie miejcie pretensji do rodziców... Wracajcie do zdrówka chłopaki ✊😘😧
2017-06-20 20:28:59 | ABC
Popieram 19-latek super chłopak, miły, uczynny kulturalny. Osobiście znam. Gdy tylko potrzebna pomoc odrazu bez zastanowienia pomaga. Wiec teraz i my pomagamy tak jak umiemy czyli modlitwa. Gorliwa modlitwa. Wyjdzie z tego i wszystko będzie dobrze. Jesteśmy całym sercem z nim
2017-06-20 11:17:36 | Przyjazna
Całe OSP Beckowo było na miejscu. Chłopaki strasznie przezywają to co wtedy się wydarzyło, byli naocznymi świadkami tego wypadku. . To oni dzwonili po karetkę, opiekowali się swoim kolega (19 chłopakiem który należy do OSP Beckowo). Ale również drugim którego znają. Nie mieli czasu na to by się przebierać. Pomoc kolegom była ważniejsza niż strój. Jeżeli chodzi o same motocykle to chyba dobrze ze chłopaki mieli taka pasje niż zeby mieli pic na okrągło. Kazdy popełnia błędy, każdemu mógł się zdarzyć ten wypadek. Nie oskarzajmy rodzicow o kupno im motocykli bo jadac samochodem można również mieć groźny wypadek. I nic na to nie poradzimy. Młodszy chłopak jest w dobrym stanie. Jesteśmy pełni nadziei o starszego. Wierzymy ze wszystko się uda. Modlimy się cała rodzina o niego. A wy rodzino 19- latka nie przejmujcie się komentarzami pod jego adresem. Wszyscy wiemy jaki to dobry chłopak, jak jest dobrze wychowany. Jak o niego dbacie. I wiemy ze z tego wyjdzie. Tylko po prostu trzeba wierzyć i dużo sie modlić. Wiele osób jest mu przychylnych. Mam nadzieje ze czujecie nasze wsparcie. Trzymajcie się. Przyjazna
2017-06-19 12:02:02 | antek
Moje pytanie dotyczyło wyłącznie artykułu i nikogo nie atakowałem. Przeczytałem artykuł, w którym nie było słowa o strażakach z OSP Bęćkowo i zadałem proste pytanie bez wymądrzania się i oceniania kogokolwiek. Nie każdy był na miejscu i widział co się działo. Ja nie byłem dlatego spytałem. Nie jest to powód, by mnie obrażać. Wystarczyło po prostu odpisać i sprostować informacje, które ukazały się w artykule.
2017-06-19 10:29:15 | nieznajoma
Wracajcie szybko do zdrowia.Boze daj im siłę.
2017-06-18 22:49:06 | Anonim
Ludzie ogarnijcie się nie macie co robić, nie byliście to nie wiecie. Wszyscy strazacy z OSP Bęćkowo byli na miejscu a, ze nie bylo czasu na przebranie się i wyciagbiecie wozu strazackiego to ich nie było,wręcz przeciwnie. Pozostaje modlic się o starszego z chlopakow, zeby szybko wyzdrowial i nie pisać głupot.
2017-06-18 22:24:29 | Torret.
Walczy o życie starszy z chłopców,młodszy jest w dobrym stanie.
2017-06-18 18:39:38 | Xyz
Jeśli macie komentować to w taki sposób to róbcie to w domu między sobą, bardzo młodzi ludzie walczą o życie a wy komentujcie to jak najgorsze bydlaki..
Czyta to rodzina i nie sprawia im to przyjemności!!!
2017-06-18 16:35:27 | Kisiel
Nienawisc I zawistosc to wizytowka POLAKOW Codze widzicie a swego nie znacie kazdy moze moze miec tragedie w domu nie znacie ani dnia ani godziny.
2017-06-18 15:34:17 | Obserwator
Dzlaczego my Polacy jestesmy takim wrednym narodem dla siebie w zyciu codziennym jeden drugiego by zabil I nie wazne za co. Nasza religia mowi aby jeden z drugimu pomagal ciezko uwierzyc w to co piszecie spojrzcie co macie u siebie w domu (codze widzidze a swego nie znacie).👀
2017-06-18 07:35:34 | Torret
A bo każdy "gówniarz" jeździ tak samo? Pomyślcie,w moim przypadku rodzice musieli by odwozić mnie do szkoły codziennie 11 km. Muszę czymś dojezdzać więć pomyślcie,błagam.
2017-06-18 00:48:34 | Hubert
Antek chłopak który miał 19 lat też był strazakiem OSP Beckowa.
2017-06-17 23:31:23 | Xyx
Wracajcie do zdrowia chłopaczki!będę się za Was modlić żebyście jak najsznajszybciej wrócili do pełnego zdrówka.
2017-06-17 23:19:31 | Gość
Oby chłopcy wrócili szybko do zdrowia. A co do większości ludzi to jak zawsze klasa sama w sobie Bydło wykazuje większą wrażliwość A tych durnych plotek to aż wstyd powtarzać bo trzeba być chyba niepełnosprawnym umysłowo...
2017-06-17 22:51:39 | Znajomy
Antek piszesz glupoty bo OSP w Beckowie nie uczestniczyła w pomocy?. OSP w Beckowie byli pierwi na miejscu wypadku. Nie wiesz to nie pisz. Nie pokazuj swojej mądrości której nie posiadasz.
2017-06-17 22:44:52 | Znajomy
Ale jesteście bardzo mądrzy. Nie macie swojego życia. Każdy się interesuje czyimś życiem zamiast swoim.!!!!! Szukacie sensacji.
2017-06-17 21:27:40 | aa
młody organizm na pewno sobie poradzi i będzie wszystko OK.
2017-06-17 20:39:32 | 23586
Ludzie... a po co liczyć ilu było strażaków... czy ze Szczuczyna czy z Grajewa ...mniejsza w to ... grunt ze w ogóle ktoś były i udzielił im pomocy. Jest pomoc zle, nie ma pomocy też źle !!
2017-06-17 17:14:08 | Janusz
Ciekawe czy motorower (50cm) może jeździć na 1 kole Panie (stachu) lepiej się Pomodl się a nie wypisujesz nieprawdę
2017-06-17 15:28:12 | antek
Wypadek miał miejsce niedaleko remizy OSP Bęćkowo, a na miejsce przyjechało OSP Szczuczyn?
2017-06-17 15:16:46 | Obserwator2
Przepraszam bardzo ale czy tylko młodzież popełnia błędy? Tutaj jest napisane o wymuszeniu pierwszeństwa tak wiec każdemu może się to zdarzyć nawet przy najwyższej ostrożności i powie mi ktoś że np 30 lat temu nie było wypadków z udziałem motocykli sam znam wiele przykładów tego typu i to nie tylko dzisiejsza młodzież . I moim zdaniem to powinniśmy się pomodlić o to żeby chłopak wyszedł z tego i nie hejtować rodziców ani młodzieży bo każdy kiedyś był młody .
2017-06-17 14:30:10 | Dość krytykom
Strażaku ochotniku z wioski... Sądzę, że boli Cię to iż Ty nie byłeś tam, albo syrena w Bęćkowie nie zawyła i to jest Twoim problemem. Spójrz na zdjęcia i policz ilu było strażaków z OSP SZCZUCZYN I PSP GRAJEWO. Dla Twojej świadomości ( były zadysponowane 3 samochody)
2017-06-17 13:41:23 | Obserwator
Strażaku ochotniku gdzie Ty widziałeś 6 wozów bojowych i 40 strażaków? Bo chyba nie na tej akcji!
2017-06-17 11:50:46 | ...
Kto może niech modli się za starszego z chłopaków bo walczy o życie
2017-06-17 09:42:53 | strażak ochotnik
A po co tam było tylu strażaków czy ktoś myśli wysyłając ich do zdarzenia to nie logiczne 40 strażaków a 3 osoby z pogotowia 6 wozów bojowych ijedna karetka która wzywała na pomoc śmigłowiec może czas by ktoś zaczął myśleć i to zmienił
2017-06-17 09:42:27 | Paweł
Stachu mniej używek bo już masz zwidy.
2017-06-17 06:29:20 | gość
Ludzie/przestancie/czy/jest/w/was/troche/przyzwoitości/i/jakichkolwiek/uczuć/Wy/nie/jesteście/od/oceniania/innych/
2017-06-16 23:33:54 | UczulenieNaChamstwo
Wymądrzający się Marku. Powiedź to rodzicom 19- latka w twarz. Zamiast błyszczeć tymi tanimi mądrościami na forum. Zero wyczucia... Brak ludzkich odruchów? Podbudowałeś się?
2017-06-16 23:23:42 | stachu
Tym czerwonym motocyklista jeszcze wczoraj jeździł przez Chojnowo na jednym kole.
2017-06-16 22:30:49 | xxx
Prawda Panie Marku.Drodzy rodzice zastanówcie sie przed zakupem ,obecna młodziez jezdzi stanowczo za szybko.
2017-06-16 22:00:04 | Marek
Gowniarzom motory takie ludzie zacznijcie myslec a potem placz
Serwis komputerowy
Polecamy: Grajewianie.pl | Grajewo | Grajewska Izba Historyczna | Oferty pracy | Kino i rozrywka | Radio 5 | Radio Białystok | TVP Białystok | Grajewiak.pl | Gmina Wąsosz | SportowePodlasie.pl | Społeczne Pracownie | Tworzenie stron internetowych | Ogłoszenia Grajewo | UG w Radziłowie | Podlasiak.Info | OSP Grajewo | Doctor Rock | Praca |