strona główna > Aktualności > Policyjne radiowozy w nowych barwach
Kanał RSS Kanał RSS | Poczta | Ustaw jako startową | Dodaj do ulubionych
Dzisiaj jest Sobota, 8 Sierpnia 2020 roku, Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
Polecamy: Kino pod chmurką (14.08) | Więcej firm skorzysta ze zwolnienia ze składek | Warsztaty krawieckie "Leśne zwierzaki" (20.08) | Wielofunkcyjne pędzle do makijażu – jakie to praktyczne! | Wyniki egzaminu ósmoklasisty | Kolejny wniosek na rozbudowę dróg podpisany | Koronawirus - Raport z dnia 07 sierpnia 2020 r. | Znów atakują oszuści | Wypadek na DK-61 na odcinku Bełda - Tama | Mężczyzna zmarł po zachłyśnięciu się ściekami | Potrzebna krew dla Ordynatora Oddziału Zakaźnego grajewskiego szpitala | Będzie cieplej | Koronawirus - Raport z dnia 06 sierpnia 2020 r. | Leczył chorych na Covid-19, sam jest w ciężkim stanie | Bąądź(MY) (cool)turalni (13.08) |
zareklamuj sie u nas

Zostań fotoreporterem Grajewo24.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:
E-mail: redakcja@grajewo24.pl
Tel. 0 604 833 731
Tel./Fax: (0 86) 272 66 97
Najnowsze opinie:

~Henio: Co Szarlej dalej komentarze przegladasz

~Ja: Karol, w akcie zgonu nie piszą przyczyny. Zanim coś napiszesz, przemyśl lub zapoznaj sie z wystawianymi aktami

~Karol : To chyba kolejny po raz kolejny? Czy ta droga nie miała być już czasem zrobiona?

~Ewa: Ale jednak kazdy człowiek powinien miec równe szanse,,,durniu"

~Corleone: Kamil, a nie lepiej było by i dla Ciebie i dla całego świata byś wyprasował ostatnią fałdkę na własnej korze mózgowej i w spokoju odszedł.

Dyżury aptek
Dzisiaj dyżur pełni:

Apteka

tel.

Aktualności
2020-07-24 22:56:52 Policyjne radiowozy w nowych barwach

Do srebrnego z niebieskimi pasami radiowozu dołączą jaskrawo żółte elementy. Dodatkowo na pojazdach pojawi się sentencja "Pomagamy i Chronimy". Zostanie ona umieszczona nad symbolem policyjnej gwiazdy zawierającej numer 112. Ta zaś będzie umieszczona nad napisem POLICJA.

Zmiany maja być przeprowadzane stopniowo, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, podczas wymiany wysłużonych radiowozów na nowe już w nowych barwach. Zmiany te maja na celu zwiększenie rozpoznawalności oznakowanych radiowozów policji, w konsekwencji poprawę bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.

Podobne radiowozy patrolują ulicę w Wielkiej Brytanii i Czech, gdzie również niedawno wprowadzono zmiany.

Datę rozpoczęcia operacji wyznaczy moment, w którym wejdzie w życie wspólne rozporządzenie ministrów infrastruktury, spraw wewnętrznych i administracji, a także obrony narodowej.

Na podstawie tvn24.pl / Fot. policja.pl

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

2020-08-05 15:16:21 | Sołtys
A Sołtys myślał że wybitnie mądrego do dyskusji nie znajdzie we wiosce bo na oddziele bez klamek to niema problemu więc zapraszam zgłoś się we poradni zdrowia psychicznego i się położy na pare tygodni tylko tam to tak nie broni swoich racji bo na chirurgie walnie daleko ijek windy zawiodą to kalectwem gwarantowane Sołtys ci radzi pisz dla zabawy tak jak ja i odzyskasz równowagę psychiczną . Pozdrawiam wszystkich kochających inaczej .
2020-08-05 03:48:45 | Daniel z Grajewa
Soltys - tak jak pisalem. Stary uparty czlowiek z ciebie. Moj dziadek tez taki byl. Poprostu nie mam semsu pisac bo to pisanie bez konca. A co z homoseksuslizmem ma wspolnego komuna ???
2020-08-04 21:07:47 | Sołtys
Daniel to spróbuje spłodzić z partnerem potomka .to ty jesteś stary komuch pod przykrywko nie udało się wam utrzymać socjalizmu to próbujecie otumanić społeczeństwo inaczej .Cościk nerwowy się zrobił musi za te głoszenie zboczonych poglądów żonka z łoża pognała. bo głupi to musi nie bo ja jeszcze w miarę poprawnie ciebie nawracam bo cenzura by mojego ostrego słownictwa nie przepuściła ale jek je za pedalstwem to se kupi z kilogram wazeliny i popiera .
2020-08-04 02:32:31 | Daniel z Grajewa
Soltys a jaka to niby czeka zaglada i dlaczego. Koncze pisac bo to nie ma sesu. Stary chory czlowiek z ciebie.
2020-08-04 02:28:47 | Daniel z Grajewa
Soltys wiesniaku zacofany ja jestem z miasta Grajewo od urodzenia. S psy to se wypuszczaj na swoje dzieci. Chcesz traktowac ludzi jak zwierzeta to znaczy ze sam nin jestes.
2020-08-03 20:40:12 | Sołtys
Daniel z wioski to uważasz że tylko stare są za normalnością a młode to za sodomio i gomoro ja naten przykład jek by zobaczył na swoiej łące chłopaka z dziewczyno i jech przypiliło to by udawał że nie widzę i wszystkie psy by zamknoł we budzie co by nie przeszkadzały bo to normalne i z tego może nowe pokolenie nastanie ale ztwoimi poglądami to zagłada nas czeka jek nic.
2020-08-03 17:36:25 | Daniel z Grajewa
Soltys ty. Nigdy sie nie dogadamy, chodzby nawet swiat sie skonczyl i tak tacy jak ty i cale kiedysniejsze pokolenie zawsze musza postawic na swoim. No coz my mlode pokolenie jestesmy zmuszeni az przeminie stare pokolenie i nastanie nowy porzadek i lad.
2020-08-03 13:45:57 | Sołtys
Daniel z wioski niech przestanie palić to paskudztwo i zacznie rozumnie czytać Sołtys nie doczytał się rasizmu u żadnego z twoich krytyków wszyscy są za wolnością i normalnością a normalność to zwyczaje większości i Sołtys nie zakazuje złodziejom kraść ino niech uważają żeby ja jech nie złapał bo biczowaniw mają gwarantowane jek i zboczki jek tego nie pojmuje i z kobieto żyje i ma dzieciaki to zawiezie jech na marsz równości tylko im nie zapowiada gdzie jadzie i obaczy jek zareagują jek cię pochwalą to znać się że to normalne ale może się na wszelki wypadek dobrze spakowąć bo na progu swego domu może być znak stop i wtedy po wsparcie do lgbt .
2020-08-02 16:54:08 | Bazyli
Sołtys ma rację
2020-08-02 16:29:22 | Daniel z Grajewa
Soltysie - Wszystko co ludzkie jest dozwolobe a ty puszesz o jakis kozach. Milosc czlowieka do grugiego czlowieka to nie zoofilia. Czy tacy jak ty nigdy tego nie zrozumieja. Mnie osobiscie interesuja dziewczyny a kto sie jaka plucia interesuje to jego sprawa i mi nie przeszkadza. Mamy 21 wiek
2020-08-02 14:03:57 | Ktoś
PiS doprowadził do tego ,że każdy temat sprowadza się kto z kim w łóżku śpi!
Ludzie, jest bardzo dużo rodzin homoseksualnych i oni nie afiszują się ,nie chodzą w paradach .
Wszyscy Ci przebierańcy są opłacani przez tych którym zależy żeby z mniejszości seksualnych zrobić ludzi gorszych od zwierzat!
Prawda jest taka ,że codziennie spotykacie geya czy lesbijkę .
Większości odbieracie pozytywnie daną osobę .
Ciekawe co by było jakbyście dowiedzieli się prawdy ?
Lincz mimo wszystko?
Nie ważne ,że ktoś jest dobrym człowiekiem?
2020-08-02 11:59:53 | Sołtys
Żona ma racje niedługo te zboczki zechcą legalizacji związków z kozami , a co kozy nie można pokochać a do uprawiania zboczenia tylko buty z długimi cholewkami potrzebne potrzebne .
2020-08-02 09:42:13 | Daniel z Grajewa
Do zony soltysa i do dawida - Ci ktozy nie toleruja innego czlowieka niz oni sami to tacy ludzie sa jak dzikie zwierzeta. Kiedy w koncu bedziemy zyc w kraju wolnym i dla wszystkich polakow. Teraz mamy polske podzielona na pol.
2020-07-31 22:45:40 | żona sołtysa
do Daniela , gdzie widzisz tą nowoczesność ? w zboczeniach ? co ty wypisujesz, intymność to każdego osobista sprawa , co mnie obchodzi kogo ty posuwasz , możesz nawet kozę ale niech tego nikt nie widzi bo to jest chore .
2020-07-31 22:41:41 | Dawid
Daniel natury nie zmienisz , a zboki niech się smerają w domu dlaczego mamy patrzeć na odmieńców przecież to obrzydliwe
2020-07-31 22:39:35 | Krzyś
Sołtys a skąd wie że odbyt trza oliwić chyba nie raz widział się z Biedroniem czy Rabiejem ?
2020-07-31 10:00:40 | Sołtys
Daniel ze wioski to czemu policja za obnażanie może cie ukarać , aty tylko potrzebę na ulicy chciał załatwić i portki opuścił coby nie obrobić i pamięta Sołtys to ci nie nakazuje z babo się seksować może i z chłopem ale jak upatrze na własnym terytorium to bata użyje tak jek w stosunku do bydła jak bydłuje. Jak nie wie co to bydłowanie to wyjaśniam krowa jak chce do byka to na krowę wskakuje . Życzę ci dużo ci dużą przyjemności z tego tytułu i nech się określi cy w trakcie tej roboty to je na wierzchy cy na spodzie bo jek na wierzchu to bardziej narażony na biczowanie Sołtysowe.
2020-07-30 20:31:21 | Lelek
Danielu zacofany to jesteś ty i nawet nie stać ciebie aby być pomocnikiem murarza lewacki prowokatorze
2020-07-30 19:34:32 | Daniel z Grajewa
100 Lat wstecz zacofana. To sprostowanie.
2020-07-30 18:04:04 | Daniel z Grajewa
Soltysie - Nikt nie powinien kryc sie ze swoja miloscia po katach. Kazdy ma prawo kochac jak chce i kogo chce. I zaden soltys ani jakis zacofany rasista nie ma prawa decydowac gdzie i kto moze sie przytulac i chodzic ze soba za reke. No ale polska dalej jest 100 wstecz, zacofana.
2020-07-30 09:42:41 | Sołtys
We Londynie to na każdej chałupie teńczowa flaga obowiązkowo wisi obok brytyjskiej, a Sołtys to żeby mu nawet płacili to takiej flagi nie wywiesi bo obciach i cały czas trza odbyt mieć naoliwiony.I nie tam co by Sołtys był rasista ja ino tradycjonalista, a kochające się inaczej nie nie robią tego w moim lesie i na mojej łące bo bata użyje ale w swojej sypialni przy zasłoniętych oknach mogą robić co chcą.
2020-07-29 14:02:02 | Sołtys
Bazyli to ty się w tęczy zakochał czy co może by Bronkowi zadbał o laskę bo mu trochu przyrdzewiała.
2020-07-29 02:37:46 | Glodny felek
Do baba jaga - ten felek co stoi po darmowa miske rano pod mops ( zazdrosniku ) popiera policje i uwaza ze jest potrzebna. Mozesz pracowac babo jago to sie ciesz z wlasnego szczescia.
2020-07-29 02:28:50 | Daniel z Grajewa
Zeby nie ta Policja to byscie zgineli. Byla by samowolka ludzie by sie pozabijali.
2020-07-28 16:47:45 | Rafałek
Pomagamy i Chronimy. w skrócie PiC...
2020-07-28 15:47:42 | Franio.
Sami poli-molicjanci z powołania się odzwali.
2020-07-28 13:55:51 | baba Jaga
E, czy to ten sam Felek, który co dzień rano stoi pod drzwiami MOPS-u czekając na darmową michę?
2020-07-27 21:56:54 | Bronek
Popieram Felka , Sołtys jak zwykle poleruje laskę
2020-07-27 21:53:16 | Bazyli
Sołtys , a jak mają zareagować ? ładne kolory pierwsze takie w Europie , nie rozumiem dlaczego się czepiasz narodowców , a może jesteś kretem sugerujesz że narodowców to oburzy , narodowcy powinni machnąć ręka na ten syf , w tym kraju nic dobrego nigdy nie będzie
mnie wystarczy że na Trzaskowskiego głosowało 10 mil , sam kiedyś napisałeś że głupszych jest więcej w Polsce i to się sprawdziło
2020-07-27 10:51:16 | jan
Felek... brak mi słów na określenie (myślący inaczej ?), Ty naprawdę chcesz, by na interwencję do Twojej rodziny (na przykład) policjant jechał rowerem ? Kasy zazdrościsz komuś, po przepracowaniu 25 lat ? Dawaj, rekrutacja trwa. I jak sam widzisz są braki kadrowe, np. w Szczuczynie. Aha, każdy emeryt, jak ma jeszcze siły i mu się chce, ma prawo dorobić. W sprawie kwoty też się mylisz, albo celowo "zaokrąglasz". Nie pozdrawiam :/
2020-07-27 10:35:23 | Sołtys
Felek jek tam tak dobrze to czemu nie idziesz tam pracować musi nie uzdola pompki zrobić i 100 m przebiec a policjantom nakazuje po 70 km rowerem jechać .
2020-07-26 23:00:11 | as
FELUŚ, TO TRZEBA BYŁO IŚĆ DO POLICJI A NIE DO GS-u.
2020-07-25 16:02:42 | Biały
Kolory tęczy
2020-07-25 12:47:16 | Felek
Ludzie ogarnijcie się tych nierobów wyposażyć w rowery typu "zemsta Lenina" z licznikami do przejechania 70 km na służbie. Dziecinada, młokos który przepracował 25 lat ma emeryturę 5000 złotych bez podatku dalej pracuje w ochronie zarabiając 4000 złotych miesięcznie.Jego dotychczasowa praca w policja polegała na ukrywaniu się przed interwncjami zgłaszajacych interwncję.Przykład posternek w Szczuczynie wiecznie zamknięty.
2020-07-25 10:30:39 | Sołtys
Jednak nasza władza centralna popiera lgbt tylk po cichu jestem ciekaw jek zareagują narodowcy na widok takich barw na marszach wolnościowych .
Serwis komputerowy
Polecamy: Grajewo | Grajewska Izba Historyczna | Oferty pracy | Kino i rozrywka | Radio 5 | Radio Białystok | TVP Białystok | Grajewiak.pl | Gmina Wąsosz | TeleInformatyka | Ogłoszenia Grajewo | UG w Radziłowie | OSP Grajewo | KP PSP Grajewo | Doctor Rock | Praca | Składnica Grajewo |