strona główna > Aktualności > Oświadczenie Adama Andruszkiewicza
Kanał RSS Kanał RSS | Poczta | Ustaw jako startową | Dodaj do ulubionych
Dzisiaj jest Piątek, 24 Listopada 2017 roku, Imieniny: Emmy, Flory, Romana
Polecamy: Komputery w INFOTECH w rewelacyjnej cenie! | Zastosowanie tachimetrów w przemyśle i lotnictwie | WYSTARCZY NIE KRAŚĆ! | Centrum miasta czekają zmiany | Drugi dzień wizyty białorusko – ukraińskiej delegacji w Szczuczynie | Powitanie delegacji partnerskich miast | „KROK DO PRACY” – KONFERENCJA | Andrzejki w SP1 | Z Ełku do Białegostoku w 30 minut | Jarmark Bożonarodzeniowy | Kiermasz Starej Książki | Medale od Prezydenta RP dla pracownic MOPS w Grajewie | Dzień Życzliwości w Szkole Podstawowej w Białaszewie | Grupy przedszkolne w SP 1 | PUCHAR TYMBARKA |
zareklamuj sie u nas

Zostań fotoreporterem Grajewo24.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:
E-mail: redakcja@grajewo24.pl
Tel. 0 604 833 731
Tel./Fax: (0 86) 272 66 97
Najnowsze opinie:

~Adam: Nie lepiej wybudować tory jak będzie szła via baltica Elk- Szczuczyn i puścić linię np do Moniek ? Grajewo pozbylo by sie pro lemu a Szczuczyn ...

~Sołtys: dr Sołtys proponuje do pilowania sokistów zatrudnić .

~Sołtys: realista i w końcu ja cie przekonał że głupich też do władzy można dopuścić Sołtys uważa że z cie ludzie będą jek uważa że je nie ...

~dr: Bardzo dobre informację. Trzymam kciuki, aby postępowanie przetargowe nie zostało odwołane i aby doszło do podpisania umowy, a wtedy już tylko ...

~KIK: z PANIĄ Dyrektor poszedłbym wszędzie.

Dyżury aptek
Dzisiaj dyżur pełni:

Apteka CEFARM
Os. Południe 47
tel. 86 272 29 70

Aktualności
2017-05-16 16:19:41 Oświadczenie Adama Andruszkiewicza

Zostałem dzisiaj pomówiony o rzekome nieprawidłowości związane z tym, że podróżuję po kraju i spotykam się z wyborcami. Informuję, że moja praca polega na nieustannym przemieszczaniu się po Polsce i kontaktach z Polakami. Korzystam z pomocy moich pracowników, którzy posiadają prawo jazdy i samochody. Dzięki nim docieram do odległych miejscowości, gdzie niestety zlikwidowano możliwości dotarcia transportem publicznym. To wyjątkowo obłudne, że krytykują to przedstawiciele partii odpowiedzialnych za wykluczenie komunikacyjne setek miejscowości w naszej ojczyźnie. Przedstawię wykaz miejsc i kilometrów, które musiałem pokonać, by dostać się na umówione wcześniej spotkania z Polakami. Przykładam się do swojej pracy parlamentarnej kosztem swojego życia osobistego, z czego próbuje mi się teraz uczynić zarzut, że zbyt dużo przemieszczam się po kraju.

Zarzuty, które padają dziś z ust byłego ministra Borysa Budki są bezpodstawne. Warto w tym miejscu przypomnieć tak zwaną „afere meblową”. Podkreślę, że w odróżnieniu od rządu w skład którego wchodził pan poseł Budka nie wożę ze sobą mebli i w związku z tym koszty moich spotkań są znacznie niższe niż koszty spotkań byłego pana ministra. Przypomnę, że kosztowało to wyborców ponad ćwierć miliona złotych w trakcie kampanii wyborczej. Ponadto jestem posłem jedynego ruchu politycznego, który dobrowolnie zrezygnował z subwencji partyjnej w wysokości około 30 milionów złotych.

Adam Andruszkiewicz

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

2017-05-27 20:46:01 | Babcia
baia ciebie żadne argumenty nie przekonają Przełącz na tvn
2017-05-27 09:49:39 | basia
Panie Andruszkiewicz wstyd. Przestań Pan mydlić oczy . Nawet wytłumaczyć się pan nie umiesz tylko dalej chcesz obciążac innych. Jak male dziecko się tłumaczysz " a bo inni to....."
2017-05-26 19:18:53 | Bazyli
Okazało się że jedyny który nie splamił się układem to Marian Kowalski , ale to wielka szkoda bo ludność tubylcza obsłuchała by się duzo ciekawych faktów , zrezygnował ze startu u Kukiz 15 chociaż miał duże szanse wbić się do dobrej michy jaką są pobory od narodu polskiego czyli dieta osła , ale nie dla wszystkich liczy się hajc .Polityk musi być błyskotliwy i posiadający potężną wiedzę historyczną , Andruszkiewicz ma duzy potencjał jest odwazny napewno kjedyś wyląduje w PIS-ie tak jak jego kolega z Młodzieży Wszech Purwin pecunia non olet .
2017-05-23 21:09:20 | Skwarka
morda w kubeł ubecja !
2017-05-23 12:38:47 | Martyna
może mu się pomyliło i zapomniał gdzie ma drzwi
2017-05-23 12:37:18 | Pablo
coś się zamotał Andruszkiewicz jeśli to prawda co pisze świńskie ucho
2017-05-23 08:34:19 | Sołtys
świńskie ucho oczywiście że co dziennie przecież posły to też wyborcy i one we spotkaniach aktywnie biorą udział wsie i długopisami kręcą kilometry przecie to święta prawda żę każden je z innego krańca Polski , a nawet świata.
2017-05-22 22:45:05 | Leon
Andruszkiewicz wybił się dzięki Kukiz 15 a był prezezem MW i w RN zrobił duzo na rozbicie prawicy / moze pseudo -prawicy / bo trzeba wiedzieć że infiltracja srodowisk prawicowych trwa
2017-05-22 22:34:29 | Swińskie Ucho
Panie Andruszkiewicz zadałem pytanie bo jestem ciekawy jaka jest prawda : to jak z tymi spotkaniami , raz na tydzień czy codziennie ?
2017-05-22 15:08:50 | AntyPSL
Adam trzymaj się ubecja ormowcy po wrze
2017-05-22 13:54:59 | zofia
Do Świńskie ucho,jesteś taki mądry, to startuj na posła, ale ty tylko umiesz krytykować.pewno zazdrość cię rozpiera .Lubię ludzi odważnych którzy coś potrafią ,a więc pokaż co umiesz.
2017-05-21 13:40:13 | Cezar
Nie lepiej było zrobić biuro poselskie z Gwaizdowskim i tak pan zatrudnił na swojego dyrektoea jak go tam zwać Purwina członka grajewskiego Pis -kumoterstwo w pełnej krasie fee!!!
2017-05-21 13:34:18 | Swińskie Ucho
Panie Pośle z Pisu czy z Kukiza bo już sam nie wiem gdzie Pan jest . W programie tvp info mówi Pan nże spotkania z wyborcami ma pan co tydzień a na twiterze pisze że codziennie to w końcu jak to jest ? stać Pana na mówienie prawdy czy kręcenie lodów .
2017-05-19 19:09:05 | (**)
Nie ładnie panie p(ośle... innym się wypomina, a samemu co ?
2017-05-19 00:39:43 | ewu
ja tylko 40000, a Franek 90000 ! tłumaczą się tak małe dzieci, wszyscy oni tylko o "michę" dbają, a gęby pełne frazesów, populizmu i obietnic bez pokrycia (ciemny lud to kupuje i łyka aż miło)
2017-05-18 16:16:00 | $$
Ja bym tak się nie zagalopowywał, bo nie ma w - knesejmie dobrych ugrupowań. Co najwyzej - są jacyś pojedynczy posłowie. Kukiz też ma za uszami!
A co tu nie widać "komentarza" naszego "realisty - mocarza intelektu"?
2017-05-18 08:31:13 | Sołtys
A co wioskowe myślą że jek by stajnie z powozami i stajennych utrzymywał to taniej by było ,owies je drogi konie też nie tanie kowali na lekarstwo we wiosce, a i stajęnych na lekarstwo, a zresztą co to za kasa 40000 zł Sołtys tyle to kieszonkowego ma na drobne wydatki.A ZRESZTĄ NIECH SIĘ NIE TŁUMACZY BO ZROBIĄ WINNYM .
2017-05-18 07:36:43 | AntyPSL
Dajcie sprostowanie budka wylatał 91 tyś zł i cisza jak po uszkodzeniu helikoptera podczas pijackiego rajdu bronka i jego kompanów z wsi podczas polowania!
2017-05-18 07:16:37 | Piotrek
Panie Adamie rób Pan swoje , a sforę kundli zostaw, już oni sami sobie nawzajem ogony odgryzają, Powodzenia .
2017-05-17 21:49:29 | Grajewiak
Panie Adamie niech pan zniszczy to Platformiane bagno i starcow UB-ekow z KOD.
2017-05-17 20:32:32 | Zofia
Panie Adamie,proszę nie przejmować się złośliwymi
komentarzami.nic Pan złego nie robi.
Psy szczekają karawana idzie dalej.
pozdrawiam
2017-05-17 18:03:13 | Benito
Jedyne ugrupowanie sprawiedliwych to Kukiz 15 , reszta to semicko bolszewicka swołocz która się rozpanoszyła w Polsce i chcą nami rządzić , ale my nie damy się , Panie Adamie Budka niech robi koło dupy Biedroniowi .od patriotów Polaków wara
2017-05-17 15:39:51 | Jaga
Pecunia non olet, panie pośle?
2017-05-17 14:34:44 | Ewa
Wstyd Panie pośle!!!!! Ty chciałeś kogoś rozliczać za dawne nadużycia. Gdzie honor!!!!
2017-05-17 10:58:32 | akrawks
Skwarka, a co się dzieje z Tobą na wpływu na przodków nie miałeś. Brak słów.
2017-05-17 10:52:08 | Ja
Kukiz 15 nie zrezygnował z subwencji partyjnej, jest stowarzyszeniem i subwencja mu sie nie należy.
2017-05-17 08:33:11 | aaa
Panie Pośle to są przepisy ustalone przez Was posłów, sejm.
Czy są właściwe, nie. Powinny być przejrzyste nie pozostawiające pola do interpretacji i dywagacji.
Rządzicie razem z PiS, macie większość. Ustalcie takie, które nie będą robić z posłów przestępców czy chciwców. Jak się należy to czemu nie.
Na dzień dzisiejszy nie może Pan zastawiać się potrzebami, swoją interpretacją itp. Jasne!
2017-05-17 08:24:28 | Sołtys
panie pośle proszę nie zapominać że prawo do nadużyć ma tylko jedna PO I według Sołtysa to paliwo do samolotu kupować powinien to by trochu więc kosztowało ale by szybciej było z odwiedzaniem .
2017-05-17 06:29:33 | Skwarka
Trzymaj się Adam skundleni po i psl-owcy szczekają a Ty rób dalej swoje pokaż ich łajdactwa przez ostatnie lata!
2017-05-16 23:24:47 | ble
jakie pomówiony jak pobierał - czyli okradał i tyle po co to grzebać niech odda z odsetkami i po sprawie
2017-05-16 18:30:40 | Corleone
Łżesz pan jak pies, panie pośle. Ryczałt na paliwo należy się wyłącznie tym posłom, którzy posiadają samochód i użytkują go do pracy poselskiej. A pan takowegoż pojazdu nie posiada a więc wyłudził pan te pieniądze. A fe!! W dodatku stosuje pan w swoich mętnych wyjaśnieniach metodę "a u was biją murzynów". A fe.
2017-05-16 18:12:48 | TJJ
Budka niech idzie do budki dla kundli , tam bardziej pasuje , zaraz na forum będzie szczekanie .Panie Adamie jak się kogoś chce uderzyć to kij zawsze się znajdzie
2017-05-16 17:32:58 | Sympatyk
Trzymaj się Adamie. PO chce Cię zniszczyć. Działaj nie zmieniaj się!!!
2017-05-16 17:26:30 | antyPSL
Adam zalazłeś za skórę ubekom sbekom i innej maści aferzystom dlatego jadą po Tobie Trzymaj się pozdrawiam!
2017-05-16 16:54:17 | to ja
Tylko winni się tłumaczą. Skoro nie mówią prawdy, to po co się tłumaczyć. Zawsze mgliście to odczytuję.
Serwis komputerowy
Polecamy: Grajewianie.pl | Grajewo | Grajewska Izba Historyczna | Oferty pracy | Kino i rozrywka | Radio 5 | Radio Białystok | TVP Białystok | Grajewiak.pl | Gmina Wąsosz | SportowePodlasie.pl | Społeczne Pracownie | Tworzenie stron internetowych | Ogłoszenia Grajewo | UG w Radziłowie | Podlasiak.Info | OSP Grajewo | Doctor Rock | Praca |