strona główna > Aktualności > Nowy dyrektor ZSM nr 3 w Grajewie
Kanał RSS Kanał RSS | Poczta | Ustaw jako startową | Dodaj do ulubionych
Dzisiaj jest Środa, 20 Września 2017 roku, Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Polecamy: Zjazd Absolwentów SP 4 | Szczuczyn: Groźne kolizje na obwodnicy | To już 40 lat! | Droga dojazdowa do pól w Wierzbowie gotowa! | X Bieg Rolnika w Danówku | Ser od SM MLEKPOL Serowym Królem według konsumentów. | Skutki silnego wiatru i opadów deszczu | Obchody 78. rocznicy agresji ZSRR na Polskę | „W podróży dookoła świata” | Konkurs plastyczny pn. Zamek w Białogrądach | GCK- KURS tańca towarzyskiego dla dorosłych | NABÓR NA ZAJĘCIA TAŃCA TOWARZYSKIEGO DLA DZIECI W WIEKU 5-6 LAT | Narodowe Czytanie 2017 | III Grajewska Biesiada Literacka | Dyskusyjny Klub Filmowy "W starym kinie" |
zareklamuj sie u nas

Zostań fotoreporterem Grajewo24.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:
E-mail: redakcja@grajewo24.pl
Tel. 0 604 833 731
Tel./Fax: (0 86) 272 66 97
Najnowsze opinie:

~Sołtys: Sołtys obecny prezes jest najlepszym zarządca jakich miał PUK a panowie którzy pracują znają się na robocie, a we wspólnotach i ...

~antek: A ja myślałem że to Guderian delegacje Sowietów wita w przeddzień rocznicy wyzwolenia wschodniej Polski przez wyzwolicieli .

~Grajewianka : Każdy z was komentuje negatywnie. A czemu nie zrobicie zdjęcia jak robotnicy pracują kiedy pada deszcz czy śnieg. Jeżeli macie jakieś ...

~driiver: Kto był taki mądry i ułożył krzyż z kasków ?! Na miejscu było tyle znakomitych osobowości naszego miasta ale, nikt nie powstrzymał tego ...

~Genia: władza opływa jak pączki w maśle

Dyżury aptek
Dzisiaj dyżur pełni:

Apteka NOWA FARMACJA
ul. Konstytucji 3 Maja 13
tel. 86 272 38 92

Aktualności
2017-04-25 23:23:54 Nowy dyrektor ZSM nr 3 w Grajewie

Do godziny 15:00 trwał konkurs na dyrektorów grajewskich placówek oświatowych. Bez zmian jest w Przedszkolu Miejskim nr 1 (p. Grażyna Resztak), nr 6 (p. Urszula Kowalczuk) i Zespole Szkół Miejskich nr 2 (p. Barbara Ciszewska).

Nowym Dyrektorem Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie został Karol Choynowski, który od 1 września br zastąpi dotychczasową Dyrektor p. Beatę Szewczyk. Karol Choynowski obecnie jest Dyrektorem Gimnazjum w Kolnie.

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

2017-09-07 06:43:51 | alfred
Ciekawe co tam się dzieje po zmianach w SP 4? Lepiej, tak samo czy licho?
2017-09-01 15:27:57 | czopki
A my żądamy (i pragniemy) powrotu tego Dyrektora do naszej kolneńskiej gimbazy. Bo jak odszedł to tylko po nim został nam ból , tęsknota, żal, westchnienie i rozpacz. Pamiętamy o tobie! Wróć!!!!!!
2017-08-05 15:25:45 | creative
Wuefisty będą mieli dobrze
2017-07-23 13:56:54 | reksio
Nasz nowy Wodzu- prowadź nas do krainy edukacyjnej szczęśliwości!!! Tak, tylko Ty i wyłącznie Ty!!! Na to czekaliśmy od zawsze!!!
2017-07-19 09:46:17 | adrian2006
Wojewodzin, Kolno, Grajewo ... No to za 5 lat czas na Pałac Namiestnikowski w Warszawie. A przynajmniej Wiejska. Pozdro
2017-07-19 08:53:46 | amadeo
"Dyrektorem się bywa, a człowiekiem się jest". Ot i cała prawda życiowa.
2017-07-17 17:16:54 | loki
Trzymajcie się nauczyciele z ZSM 3. Musicie być solidarni. Być może nadchodzi dla was polarna noc. Nie dajcie się rozbić, podzielić. Bądźcie wierni swoim zasadom. Honor, uczciwość to jest najważniejsze.
2017-07-16 16:55:04 | Belfer
Ten kto zostanie na pewno już o tym wie, tylko nie chce się zdradzać.
2017-07-15 13:12:24 | kurpiak
Ciekawe kto zostanie nowymi wickami w ZSM 3?
2017-07-01 17:14:03 | d-9
i jak my teraz mamy w Kolnie żyć bez Niego?!!!
2017-06-24 14:15:57 |
od 23.06.2017 r. serwiliści z kolneńskiej gimbazy zapewne płaczą, rozpaczają i wzdychają; nowy dyrektor= nowe porządki
2017-06-24 00:42:17 | jobas
I znowu w G JP II w Kolnie będzie normalnie. Mam nadzieję.
2017-06-03 23:42:22 | belfer z kolna
życzę mu jak najlepiej w nowej pracy
2017-05-21 17:33:41 | Zuzanna
Gratulacje , wreszcie mężczyzna który mam nadzieję ukróci te agresywne dzieci patologii społecznej
2017-05-20 21:39:31 | Jacobs
"Będzie, będzie zabawa!
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie", he, he, he
Oj, będzie. Trzymajta się belfry.
2017-05-18 20:59:46 | sebex
No to się będzie działo w ZSM nr 3 od IX 2017 r.
2017-05-18 07:10:32 | bakałarz
Szkoda, że pani dyrektor Szewczyk odchodzi z tego stanowiska. Czemu zrezygnowała z tego konkursu? Tyle dobrego dla tej szkoły zrobiła. Jeżeli już zrezygnowała to w tak licznej radzie pedagogicznej nie było innych gotowych do wzięcia na siebie odpowiedzialności za szkołę? Jest tam tylu dobrych nauczycieli.
2017-05-09 17:58:25 | alf
A było tak spokojnie, miło i przewidywalnie w naszej szkole.
2017-04-28 09:41:24 | AKS
ad: "informatyk" - ty też uważaj, bo takie szczucie jak np do "Julii", też jest przestępstwem. Czy to aby nie Konstytucja pozwala nam na swobodne opinie?? Nie dajcie sie zastraszać a takich osobników jak w/w - nauczyć kultury wypowiedzi!
2017-04-28 09:13:20 | hirek
A czemu dotychczasowa dyrektor nie wzięła udziału w konkursie?
2017-04-28 08:13:37 | klima
Co wy tacy nerwowi, po co się tak spinacie? Dajcie mu się najpierw wykazać i popracować a potem jak zasłuży to krytykujcie. Każdy ma swoją szansę. Wygrał konkurs i trzeba się z tym pogodzić. Podobno W Wojewodzinie i w Kolnie się sprawdził.
2017-04-27 19:28:41 | Informatyk
Do Julii: Uważaj co piszesz - bo to podchodzi już pod paragraf. Swojego IP nie ukryjesz pod pięknym imieniem JULIA.
2017-04-27 19:24:44 | Ewa D.
Oboje rozpoczęli pracę w Wojewodzinie jako młodzi nauczyciele pracując tam wiele lat. Pani Choynowska otrzymała stanowisko dyrektora w wyniku konkursu. Zawiść i zazdrość wynikająca z tego, że obojgu Choynowskim bardzo dobrze wychodzi dyrektorowanie i godzenie tych trudnych funkcji z życiem prywatnym jest nie do zniesienia - opluć, zgnoić, wdeptać w ziemię!
2017-04-27 10:14:36 | AndrzejW
Panie Karolu szacunek i powodzenia na nowym stanowisku.
Pozdrawiam
2017-04-27 09:39:30 | karol
no tak, żonie oddał posade w Wojewodzinie, zatrudnił syna, synową(rodzinna firma) poszedł do Kolna, ale tam już podziękowali.............
2017-04-27 08:23:29 | gyrosek
Belfry z SP4 szykować się do solidnej roboty bo idą zmiany. Jak ktoś tylko uważa robotę za przykrą życiową konieczność i wykonuje ją byle jak, to się zdziwi. Nowy dyrektor wie jak promować szkołę, nie boi się wyzwań.
2017-04-26 20:55:22 | zosia
Od dawna wyniki były do przewidzenia
2017-04-26 19:30:40 | Julia
Współczuję takiego dyrektora,nie szanuje ludzi ,młodzieźy.Szkoda młodych ludzi.
2017-04-26 17:49:23 | ?????
jak taki dobry to czemu zostawił szkołę w Wojewodzinie
2017-04-26 09:42:14 | Bożena J.rodzic
Pani Dyrektor, Pani Beato, bardzo Pani dziękuje za te wszystkie lata. Trójka moich dzieci, a przez to i ja miałam przyjemność spotykać się z Panią na rodzicielskich spotkaniach. Pani spokój i opanowanie jest Pani wielką zaletą. Wykorzysta ją Pani w dalszej pracy z dziećmi, bo przecież to nie koniec kariery nauczycielskiej. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę powodzenia
2017-04-26 07:49:26 | Koso
Oj zmieni się na lepsze jak był dyrektorem ZS w Wojewodzinie szkoła była dobrze prowadzona wszystko było to bardzo dobry dyrektor wie jak postępować z uczniami.
2017-04-26 07:11:54 | iza
A co z pozostałymi placówkami?
2017-04-26 07:02:16 | Janek
Dobre te konkursy, za czasów tych włodarzy. Po 1 kandydacie na placówkę, daje do myślenia...
2017-04-26 06:10:41 | Rodzic
Brawo! Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!
2017-04-25 23:48:31 | Mama
Może w końcu będą zmiany na lepsze w sp 4 :)
2017-04-25 23:42:44 | Ha, ha
Zamieszany w lokalną - aferę mieszkaniową????
Serwis komputerowy
Polecamy: Grajewianie.pl | Grajewo | Grajewska Izba Historyczna | Oferty pracy | Kino i rozrywka | Radio 5 | Radio Białystok | TVP Białystok | Grajewiak.pl | Gmina Wąsosz | SportowePodlasie.pl | Społeczne Pracownie | Tworzenie stron internetowych | Ogłoszenia Grajewo | UG w Radziłowie | Podlasiak.Info | OSP Grajewo | Doctor Rock | Praca |