strona główna > Aktualności > Groźna kolizja na Ełckiej
Kanał RSS Kanał RSS | Poczta | Ustaw jako startową | Dodaj do ulubionych
Dzisiaj jest Sobota, 21 Października 2017 roku, Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
Polecamy: VIII Mundurowe Manewry „Zdobywanie Jednostki” | CASTING na Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018 | Audycja muzyczna "Od pieńka do perkusji" w Przedszkolu w Rudzie | X Turniej Szachowy | Uroczyste otwarcie terenu turystyczno - wypoczynkowego w Toczyłowie | Code Week 2017 | „Wszyscy Ludzie Rodzą się Wolni i Równi” | III miejsce Karola | Wyróżnienie dla Biblioteki- Centrum w Szczuczynie | Szczuczyn: Przebudowa Stadionu Miejskiego | Baltic CUP | I Forum Gospodarcze Subregionu Łomżyńskiego | Nowe urządzenie do badania stanu trzeźwości dla grajewskiej Policji | Ruszyła XIII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości | Rozporządzenie nr 11/2017 |
zareklamuj sie u nas

Zostań fotoreporterem Grajewo24.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:
E-mail: redakcja@grajewo24.pl
Tel. 0 604 833 731
Tel./Fax: (0 86) 272 66 97
Najnowsze opinie:

~Sołtys: Ostawta piekło we spokoju i dajta szatanom czas na odpoczynek aniołki .

~pajac: Carleone - na Tobie

~Janek: Proszę autora artykułu o jakiś kontakt do siebie, artykuł bardzo dobry.

~Corleone: Ciekawym bardzo na jakim materiale Pan Komendant dokona prób kalibracyjnych darowanego urządzenia. ;-))

~Sołtys: nn podaj z jako sprawą byłeś i w jakim wydziale to może coś zadziałamy z to tv i prasą .

Dyżury aptek
Dzisiaj dyżur pełni:

Apteka NATURA
ul. Konstytucji 3 Maja 2/10
tel. 86 273 89 56

Aktualności
2017-06-15 16:10:05 Groźna kolizja na Ełckiej

Do groźnego zdarzenia doszło przed godziną 15:00 na ul. Ełckiej w Grajewie. Kierowca motocykla uderzył w skręcające do pobliskiej stacji benzynowej volvo. W wyniku zdarzenie kobieta podróżująca motocyklem przetransportowana została do szpitala w Grajewie. Motocykliście oraz kierowcy volva nic się nie stało. Przyczyna kolizji było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę volvo.

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

2017-06-28 11:46:16 | Lolek
Facet z Volvo nie pierwszy raz już miał taka przygode. Podobno poprzednia skończyła się tragicznie.
2017-06-17 21:45:31 | Łukasz
Nie piszcie głupot bo to wina kierowcy auta i mieli fart ze nie stała sie tragedia ,Max tobie to chyba żal dupę ściska bo tez bys pojeździł ścigaczem a nawet nie siedziałeś na siedzeniu . To nie jest skuter do jazdy 50 owszem tyle sie jeździ w zabudowanym . A to ze auto wymusiło to nie jego wina . Pozdrawiam kierowcę i pasażerkę powrotu do zdrowia i na drogę .LwG
2017-06-17 21:44:27 | dr
Corleone, co ma piernik do wiatraka? Jeśli wina nie leży po stronie motocyklisty tylko puszki.
2017-06-17 21:31:35 | Moni
Kierowcy osobówek sami stwarzają zagrożenie, gdy jedzie moto na ograniczeniu 50 siadają na dupę a zaraz za znakiem chcą wyprzedzać moto,które zaczyna przyspieszać duzo lepiej niż Wasze auta na LPG. Potem co ograniczenie to siedzicie frajer na ogonie i ma problem bo nagle się mu spieszy. W lusterka tez nie patrzycie.Co tam moto jedzie trzeba się wpierdolić nie???????? Siądź na moto jeden z drugim i pojeździj a potem pierdol farmazony.
2017-06-17 16:09:27 | Corleone
Świr nigdy nie dostanie pozwolenia na broń ale już pozwolenie na motocykl owszem, owszem. Dziwne jest to, że wszyscy wokół widzieli i słyszeli jak jeździ tym motocyklem i zero reakcji.
2017-06-16 22:21:58 | Zyczliwy
Boże srzez wszystkich kierowców na drodze
2017-06-16 21:58:54 | olo
Nic tylko winien kierowca motocykla hmm.. Niech pani szybko powraca do zdrowia, a wy pajace piszący tak źle odjeb... się od motocyklistów.Kierowca osobówki pod sąd
2017-06-16 20:43:41 | dr
Te franek, zazdrośniku. Komarem latasz? Rozumiem, że miernik prędkości masz w oku. Japońce już tak mają, że tłumik jest głośny. Jedzie się 60 km/h a Ty po ryku silnika pewnie na 200 określisz.
2017-06-16 20:04:46 | Frustrat
Wiecie co pajace? Oskarżacie motocyklistów o wszelkie wypadki, a całą wiedzę czerpiecie z telewizji. Poczytajcie trochę po blogach, pooglądajcie vlogi na youtubie i poszukajcie w internecie kto częściej powoduje wypadki.
1. Wypadków z udziałem motocyklistów jest znacznie mniej niż z udziałem innych pojazdów.
2. Motocykliści z reguły wiedzą jak się kończy bliski kontakt z drzewem/samochodem/ogrodzeniem więc gdzie trzeba uważają.
3. Kierowca motocykla i jego pasażerka przeżyli - najwidoczniej w mieście nie zapier****ł, więc po co te oskarżenia.
4. Jeżeli 110 na DK poza terenem zabudowanym to dla was za dużo, to łazić pieszo...
Większość posiada auta dużo młodsze niż przepisy regulujące prędkość... Droga hamowania i czas reakcji też się zmieniły. Wystarczy sprawdzić badania... Pierd***cie od rzeczy i tyle...
2017-06-16 18:45:09 | Babcia
110 piszesz ? Hm to naprawdę zawrotna prędkość !
2017-06-16 16:07:40 | franek
Jajechalem z prostek a on nas wyprzedzal na podwujnej ciaglej jechal chyba ze 110 bo tylko ryk za momet podiezdzamy a tu juz lezy na boku.NA 100procnnt wina motocykla bo jechal jak szalony.Tylko swisnol kolo naszego samochodu.
2017-06-16 15:35:14 | Baska
Pytanie czy kierowca volvo widział motocyklistę? Czy miał czas zareagować. Jeżdżąc z taką prędkością z jaką widziałam kierowce motocykla w tym dniu nie jestem pewna czy w ogóle kierowca volvo widział motor.
2017-06-16 10:12:48 | MAX
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Widziałem jak jeździ motocyklem ten świrek. To była tylko kwestia czasu.
2017-06-15 23:07:00 |
Wystarczy sprawdzić kamery że stacji i będzie wszystko jasne.
2017-06-15 22:44:11 | Ewelina
No w tył dlatego , że uciekał , żeby nie przywalic w środek
2017-06-15 22:40:30 | Bolek
W tył bo próbował już uciekać aby mu do środka nie wjechać i sie nie zabić
2017-06-15 22:30:30 | Ktoś
Gdyby była prędkość to inaczej skończył by się wypadek, zwłaszcza dla motocyklisty. Kierowca wymusił bezdyskusyjnie
2017-06-15 22:07:30 | Krzysiek
Motocyklista powinien też przewidywać błędy innych bo od tego zależy jego życie i zdrowie.
2017-06-15 21:49:53 | Teresa
Tak,volvo z grajewa
2017-06-15 21:48:54 | Ja
Do www skoro jechał prosto to miał pierwszeństwo a volvo powinno poczekać aby móc bezpiecznie skręcić w lewo, więc tak się nie wymadrzaj! Poczytaj przepisy o ruchu drogowym!
2017-06-15 18:54:39 | www
zaczepił w tył auta to nie wiem jakie tu wymuszenie raczej zbyt duża prędkość
2017-06-15 17:43:31 | Waldek
volvo z Grajewa ?
Serwis komputerowy
Polecamy: Grajewianie.pl | Grajewo | Grajewska Izba Historyczna | Oferty pracy | Kino i rozrywka | Radio 5 | Radio Białystok | TVP Białystok | Grajewiak.pl | Gmina Wąsosz | SportowePodlasie.pl | Społeczne Pracownie | Tworzenie stron internetowych | Ogłoszenia Grajewo | UG w Radziłowie | Podlasiak.Info | OSP Grajewo | Doctor Rock | Praca |