strona główna > Aktualności > DK 65 zablokowana po śmiertelnym wypadku
Kanał RSS Kanał RSS | Poczta | Ustaw jako startową | Dodaj do ulubionych
Dzisiaj jest Sobota, 19 Sierpnia 2017 roku, Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji
Polecamy: Popowo: Trzy osoby poszkodowane w zderzeniu 3 pojazdów | Pożar budynku przy ul. Sportowej | ASF w Pieńczykówku | Sprzęt dla OSP Boczki-Świdrowo | Rekrutacja do WOT | Otwarcie placu zabaw | Spotkanie z Burmistrzem Miasta Grajewo | Zwrot podatku akcyzowego | Umowa na kolektory słoneczne podpisana | Nietrzeźwy 75-latek sprawcą kolizji | Podwórkowy Dom Kultury | VII Turniej Piłki Nożnej im. Emila Świderskiego | SUPER OFERTA W YASAM!! | Pożar altany przy ul. Elektrycznej | Prostki: Motorowerzysta z narkotykami |
zareklamuj sie u nas

Zostań fotoreporterem Grajewo24.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:
E-mail: redakcja@grajewo24.pl
Tel. 0 604 833 731
Tel./Fax: (0 86) 272 66 97
Najnowsze opinie:

~xyz: ale was zazdrość zżera :)

~Sołtys: mleczarz ty to na dojeniu to może obeznany ale na konkursach to słabo więc wyjaśniam takie konkursa to wygrywają te co więc kasy mają dlatego ...

~koleś: ludzie jeśli ten pan o odmiennym kolorze skory jest taki super to, to może na burmistrza go? kto za?

~mleczarz: Promocja to była jak gnojówką auto turystów oblano... :)

~Kozik: Ludzie co z Wami porobiło sie .Liczy się człowiek, a nie kolor skóry.Jak nie lubicie kolesia to pewnie za charakter , a nie piszecie o kolorze ...

Dyżury aptek
Dzisiaj dyżur pełni:

Apteka Dbam o zdrowie
ul. J. Piłsudskiego 15
tel.

Aktualności
2017-06-16 22:41:42 DK 65 zablokowana po śmiertelnym wypadku

Przed godziną 22 na drodze krajowej nr 65 w okolicy Koszarówki doszło do kolejnego w dniu dzisiejszym wypadku z udziałem motocyklistów. Jadący jednośladem mężczyzna uderzył w przechodzącego przez jezdnię łosia. Zderzenie było tak silne, że fragmenty maszyny znajdowały się na odcinku przeszło 200 metrów. 28-letni mieszkaniec Białaszewa zginął na miejscu. Przez blisko 5 godzin droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana. Strażacy zorganizowali objazdy.

 

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

2017-06-21 16:40:53 | Kolega R
Będzie mi Cie brakowalo Kolego. Na zawsze pozostaniesz w mej pamieci. Spoczywaj w pokoju
2017-06-21 10:48:29 | Monika
Macieju spoczywaj w pokoju (*) pozostaniesz w mej pamięci jako zawsze wesoły i pogodny chłopak. Spoczywaj w pokoju
2017-06-21 00:13:10 | Prawo i sprawiedliwość
Droga jest dla pojazdów las dla zwierzyny.GDDKiA do spółki z Lasami Państwowymi powinny zadbać o bezpieczeństwo na drodze.P.Prokuratorze winni tragedii są wystarczy postawić zarzuty.Może w końcu te dwie instytucje zabezpieczą drogę przed zwierzętami leśnymi.Ludzie i zwierzęta muszą być bezpieczni.Wystarczy już tych ludzkich tragedii.
2017-06-20 15:34:34 | XY
Wyrazy współczucia rodzinie. Maćku spoczywaj w pokoju. Długo pozostaniesz w mojej pamięci.
2017-06-20 11:21:25 | xxx
wyrazy wspolczucia rodzinie strasza tragedia dla rodziców przeżyłam to sama pnochowałam syna wiem co to za ból ... (*)
2017-06-20 08:45:23 | obiektywny
kkk, skoro po mieście ludzie chodzą, to dla ich bezpieczeństwa postawmy co 10 metrów progi zwalniające, żeby taki super kierowca jak ty czół się bezpiecznie. Jak napisał niżej "Skwarka", każdy ma swojego łosia, i uważaj, żeby ten łoś się wpadł na Ciebie pod postacią tira czy przewalającego się drzewa. I wtedy prędkość Tobie nie pomoże... Swoim tekstem życzysz ludziom śmierci. Patrz, by ktoś z twoich bliskich nie poszedł z robakami tańczyć i to na twoich oczach... NIE ŻYCZ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE bo karma wraca... Poza tym postawienie znaku nie załatwia sprawy. Nie jest to ograniczenie prędkości tylko informacja o tym, że masz baczniej się rozglądać. W tym przypadku należy pozwać właściciela łosia, czyli jak domniemam Lasy Państwowe i zasądzić im takie odszkodowanie, by poczuli, że jednak opłaca się bardziej postawić ogrodzenie jak wypłacać odszkodowania...
2017-06-19 22:03:06 | kkk
Mirek: jezeli jest znak uwaga lesna zwierzyna to zwolnij, dostosuj sie a nie bedzie takich skutkow. Ja poza terenem zabudowanym jade 90km/h - wszyscy mnie wyprzedzaja. Jak widze znak - uwaga dzikie zwierzeta - zwalniam do 60 - i co nastepuje? Jestem wyprzedzany i obtrabiany przez wszystkich wlacznie z ciagnikami rolniczymi! A ... wam w ... Gincie patafiany.
2017-06-19 21:59:46 | kkk
Co roku ostrzezenia i nic to nie daje. Kiedys jezdzilem z 20latkiem jako pasazer. To byl koszmar. 140 na liczniku i lewy pas na zakretach "bo szybciej". Smierc lubi glupich.
2017-06-19 09:29:49 | mirek
jeśli jest zakaz odstrzału to wywieść do puszczy białowieskiej.W ten sposób przeżyje kilka osób.
2017-06-18 17:15:37 | Gość
Spoczywaj w pokoju młody chłopcze.A do władz , zróbcie coś z tym Ile jeszcze zginie niewinnych ludzi , przez te cholerne łosie , zwłaszcza na tej trasie Wystrzelajcie jeeeeeeeeee
2017-06-18 13:48:15 | kucyk
major spoczywaj w spokoju kadolecje dla rodziny
2017-06-18 08:56:31 | G
Ludzie opanujcie się zginął młody człowiek Major spoczywaj w spokoju
2017-06-18 00:17:40 | znajoma
Jeśli jest jaka kolwiek selekcja komentarzy to tu jej zabrakło. Przykro czytać takiego "niemądralę". Fakt to debili bo tyko debila stać na taki komentarz. Maciek byłeś wielki (*)
2017-06-17 23:10:40 | Gość
Kondolencje dla rodziny. Spoczywaj w pokoju [*]
2017-06-17 22:25:44 | gosc
do niemadrala zamknij sie człowieku i sie nie udzielaj zginal mu syn !!! wiec stul sie i nie pisz nie proszony !!
2017-06-17 22:22:27 | mieszkaniec
On nie jeździł tym motocyklem tylko latał nawet przed zginięciem popisywał się w Białaszewie
2017-06-17 21:32:46 | karol
spoczywaj w pokoju młody człowieku oraz wyrazy współczucia dla rodziny.
2017-06-17 21:04:43 | [*]
Ludzie ile w was jadu i nienawiści, aż przykro. Nie znałam go ale szkoda chłopaka miał jeszcze życie przed sobą... Ale nikt nie wie co komu pisane... Nie którzy piszecie o prędkości.. A zadajcie sobie pytanie z jaką prędkością wy jeździcie.. Nikt nie jest święty... Zdarzyło się nie szczęście.. Jeden umiera właśnie uderzając w łosia podczas jazdy a inny wyjdzie z domu potknie się i uderzy w krawężnik i też ginie... Nie wam oceniać i osądzać innego człowieka... Do rodziny bardzo wam współczuję..musicie być silni i modlić się o jego duszę.. Wiem że to łatwo napisać ale zdaję sobie sprawę z tego co czujecie jaki ból wam rozdziera serca i na myśl przychodzi jedno słowo.. Dlaczego właśnie to on?... Wiem bo sama doświadczyłam podobnej tragedii...sama straciłam bardzo bliską osobę...i zgadzam się że to jest fakt że ten co nie przeżył podobnej tragedii nie zrozumie i nie wie co się wtedy czuję...
A co do władzy..ile jeszcze ludzi musi zginąć żebyście zrobili coś z tą zwierzyną...nie chcecie odstrzelic to zróbcie ogrodzenia czy to takie trudne dać siatkę na pobocza...wstyd żeby nie zadbać o takie rzeczy...chyba dopiero jak wam zginie jakaś bliska osoba przez łosia to poruszycie ten problem.. Jeżdżę codziennie tą trasą.. Jadąc trzeba ciągle patrzec na boki czy nie wyjdzie szanowny łoś na drogę.. Kilka razy trzeba było ustać i czekać aż sobie wielmozny przejdzie a jak się trąbnęło to jeszcze przystal i popatrzył jak by chciał powiedzieć ( o co ci kierowco chodzi przeciez mi można)
W niemczech wszędzie są ogrodzenia zwierzęta maja specjalne przejścia.. I kazdy jest szczęśliwy.. I co mozna? A no można!
Spoczywaj w spokoju... Niech ci dobrze się jeździ po niebieskich trasach bez żadnych już przeszkód [*]
2017-06-17 19:01:44 | Rodzina
Zanim coś napiszecie przemyślcie swoje wypowiedzi po kilka razy..
Słowa które padają w komntarzach są bardzo bolesne, nikomu nie życzę takiej tragedi,ale zrozumie to tylko Ten którego życie podobnie doświadczyło.
Pozdrawiam serdecznie tych,którzy nie mają w sobie za grosz wyczucia ani taktu
2017-06-17 18:01:08 | Edi
Zgadzam się z Sołtysem. Ludzie narzekają że wycinają Puszczę Białowieską, ale nie widzą tego, że jakby te drzewa z kornikiem zostały trzeba byłobyw wyciąć o wiele więcej. A tutaj ekolodzy bardziej by się przydali.
2017-06-17 17:49:53 | SzwAgIeR
Major [*] wyrazy wspolczucia rodzinie. Teraz smiga tam na gorze...
2017-06-17 17:11:54 | Janeczek
A co ma Nadleśnictwo do tego? Moim zdaniem jest już zbyt dużo łosi, ale niestety jakby pozwolili je odstrzelić to stałby się cud. Jakby stał się cud to ludzie a szczególnie ekolodzy by krzyczeli, że Nadleśnictwo niedobre, myśliwi to mordercy... Nadleśnictwo niczemu nie jest winne. To góra za to odpowiada.
2017-06-17 16:19:59 | Lille
Do szok. Opanuj się rodzina też to czyta i znajomi. To ile jechał nikt nie oceni prucz policji. Rozumiem ze Ty jesteś idealny jeździsz 5km/h i napewno chciałbyś czytać taki komentarz jak by u Ciebie taka tragedia była. chłopak miał rozum... nie będę komentować twego
2017-06-17 16:13:10 | Xyz
A czy ktoś widział że tam jest znak.Szkoda człowieka był młody ale gdyby chodź trochę pomyślał o sobie i o rodzinie to mógłby żyć
2017-06-17 14:59:48 | szok
jak szybko trzeba jechac na takim wypierdku zeby częsci znajdowały sie w promieniu 200 metrów!!!!!????? trzeba sie troche zastanowic zanim się wsiądzie na motor bo kask nie gwarantuje obecnosci mógzu czyli rozumu.......a potem tragedie
2017-06-17 13:14:14 |
Maciek spoczywaj w spokoju
2017-06-17 12:11:16 | Kierowca
Major spoczywaj spokoju wyrazy współczucia dla rodziny[*]
2017-06-17 11:04:46 | Sołtys
Powinno się zaprosić ekologów z Białowieży nich zrobią łańcuch wzdłuż lasu żeby łosie nie wychodziły z lasu, a nie łańcuchy marnują w obronie próchna.
2017-06-17 10:33:08 | Skwarka
Każdy ma swego Łosia w życiu !
2017-06-17 10:06:05 | Fhjgb
Maciek dlaczego ty
2017-06-17 10:03:51 | asd
Zamiast dawac głupie barierki na Szczuczynie mogli za te pieniądze postawić ogrodzenie właśnie na tej trasie. Woła to wszystko o pomstę
2017-06-17 08:49:59 | gosc
ktos ty wez sie w lep pierdyknij bo az szkoda nie trzeba yu zbędnych komentarzy . a co do wypadku mlody fajny chlopak co zostalo wyray wspolczucia rodzinie !! maciek spoczywaj w pokoju [*]
2017-06-17 07:30:33 | Jerzy
drogi powinny być bezpieczne, za to odpowiada GDDKIA;
2017-06-17 01:06:27 | Xxxxxxxx
Wyrazy współczucia dla rodziny
2017-06-17 00:24:35 |
Ty ktoś tu zginął człowiek więc moze bezdurnych konetarzy.
2017-06-16 23:58:40 | Zmartwiona
Ile osób musi jeszcze zginąć aby wkoncu ogrodzic las ;( Wyrazy Współczucia rodzinie ;(
2017-06-16 23:52:48 | Prawo i Sprawiedliwość
Za wypadek śmiertelny powinna odpowiadać GDDKiA,oraz nadleśnictwo.Te dwie instytucje nie dopełniły należytej staranności w zabezpieczeniu drogi publicznej krajowej przed dzikimi zwierzętami.Pan prokurator powinien postawić zarzut dla Prezesa GDDKiA i Nadleśniczego z tego rejonu o nieumyślne spowodowanie śmierci motocyklisty.Jeśli tego nie zrobi to znaczy, że prawo nie dotyczy w Polsce niektórych osób zajmujących wysokie stanowiska.
2017-06-16 23:15:57 | Ktoś
Co grozi łośiowi za zabójstwo??
Serwis komputerowy
Polecamy: Grajewianie.pl | Grajewo | Grajewska Izba Historyczna | Oferty pracy | Kino i rozrywka | Radio 5 | Radio Białystok | TVP Białystok | Grajewiak.pl | Gmina Wąsosz | SportowePodlasie.pl | Społeczne Pracownie | Tworzenie stron internetowych | Ogłoszenia Grajewo | UG w Radziłowie | Podlasiak.Info | OSP Grajewo | Doctor Rock | Praca |