strona główna > Artykuły i felietony > Czy to już KONIEC, czy też POCZĄTEK?
Kanał RSS Kanał RSS | Poczta | Ustaw jako startową | Dodaj do ulubionych
Dzisiaj jest Środa, 23 Sierpnia 2017 roku, Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
Polecamy: Szczuczyn: Postępy w inwestycjach | Stanowisko Rady Gminy Grajewo | X Bieg Rolnika w Danówku - 16 IX | Zobacz, jak mądrze oszczędzać | Szczuczyn: Policjanci uratowali mężczyznę | BEZPŁATNE ZAJĘCIA fitness na MOSiR Grajewo | Warsztaty teatralne - 24 VIII | Kino pod chmurką - 25 VIII | Spływ tratwą po Biebrzy - 25 VIII | Spotkanie z Burmistrzem w okręgu nr 18 | Szczuczyn: Kolizja na obwodnicy | Czujnik dymu - na jakie rozwiązania się zdecydować? | Warszawskie Uczelnie bliżej Ciebie! | Popowo: Trzy osoby poszkodowane w zderzeniu 3 pojazdów | Pożar budynku przy ul. Sportowej |
zareklamuj sie u nas

Zostań fotoreporterem Grajewo24.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:
E-mail: redakcja@grajewo24.pl
Tel. 0 604 833 731
Tel./Fax: (0 86) 272 66 97
Najnowsze opinie:

~studentka: Nie polecam strata pieniążków... Z daleka od tej uczelni...

~Corleone: => Krzysztof: Are you sure my dear?

~Qwerty: Straty za bobry są szacowane przez urzad marszałkowski

~łoś: Ja się zgadzam z Radą Gminy.popieram popierających stanowisko Gminy

~czytelniczka 24: gratulacje mezczyznom anie dla policji gdyby nie oni nawet pewnie by go nie zauwazyli

Dyżury aptek
Dzisiaj dyżur pełni:

Apteka OSAK
ul. Ełcka 9
tel.

Artykuły i felietony
2016-12-17 23:45:01 Czy to już KONIEC, czy też POCZĄTEK?

Jest tak źle, że prawie nigdy tak nie było! Partie i partyjki walczą o władzę i to od ponad dwudziestu kilku lat! Niemal te same nazwiska, te same obietnice i te same nieudacznictwo. Zamiast pracy, jedynie igrzyska i ochłapy. Sejmowe debaty, szczególnie w ostatnim czasie, to skandaliczne widowiska, za nasze pieniądze. Arogancja każdej władzy, to żenujące spektakle. Jedyny ratunek to prawdopodobnie przyśpieszone wybory, na które pozostałe 60 procent SPOŁECZEŃSTWA PÓJŚĆ MUSI! NIKT jednak z obecnych „partyjniaków i towarzyszących im syszców” nie jest za zmianą ordynacji i wcześniejszymi wyborami zainteresowany. Obecna ordynacja i trwanie, nie tylko przy „dobrej zmianie” daje im dożywotnie prawo wymiany przy żłobie. Może się w końcu wzajemnie powybijają… a uśmiech Jarka, prawie taki sam jak Mony Lizy… (chodzi o wyjazd z Sejmu RP nocą 17 grudnia 2016 roku!). Narodzie, czy to już KONIEC, czy też POCZĄTEK?

Jerzy Buzon

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

2017-01-08 16:45:39 | wiekowy
Panie Jerzy, znam pana od dawna. PZPR już nie wróci. Pan nie ma prawa wyśmiewać Pana Kaczyńskiego.Najlepiej spojrzeć na własne błędy.PO już pokazało co potrafi Komuna już nie wróci. Więcej szacunku dla ludzi
2017-01-01 09:51:13 | Leon
napisali list do Dudy tzw list 31 , tylko jeden na nim z sygnatariuszy jest Polakiem , to coś mówi kto nie chce zmian lepszych dla Polaków
http://jerzyrnowak.blogspot.com/
2016-12-22 00:53:59 | kkk
Kod - Komitet Obrony Dostepu do koryta. Ci ludzie sa gotowi podpalic Polske byleby tylko wrocic do korytka.
2016-12-20 22:11:51 | ktoś
Rozśmieszasz mnie taki >do eli<. Jakie miliony, czego bronią, czy jesteś - myslący? Oni (nieliczni stosunkowo, ale głośni - przed kamerami), bronią tylko i wyłacznie swoich wpływów, stołków, kasy, przywilejów, immunitetów, kręcenia lodów, "oficjalnej kradzieży" itd. Nie tumań ludzi!
2016-12-20 21:48:40 | Sołtys
Wieśniaki nie róbta ze Jerzego polityka bo on to raczej satyryk polityczny i to że nie kocha Kaczora to pochwalam bo je normalny chłop jek Sołtys choć nie je przećko PIS .
2016-12-20 18:15:38 | do eli
KOD i ludzie z otoczenia to są miliony obywateli, którzy mają mózg droga pani i bronią interesów pani, moich nas wszystkich. Dla mnie w ciągu 1 roku rządów PiS wzrosło OC, paliwo, leki itd, itd, a jestem zwykłym obywatelem, który przy tym wszystkim nie liczy czyich pieniędzy ma czy nie ma na alimenty, podróżuje czy też nie, stracił stołek czy nie stracił.Mnie interesuje życie w wolnym demokratycznym kraju, kraju w którym przestrzegana jest Konstytucja, kraju w którym wszyscy się do siebie uśmiechają, są dla siebie mili, nie skaczą sobie do oczu. Tak mało chcę dlatego zaliczona jestem do gorszego sortu
2016-12-20 18:11:58 | Leon
PIS robi dużo dobrego ale czy to nie pozory ? zwiekszenie kwoty wolnej od podatku , obowiązkowe szcepienia dziewczynek , genetyka w rolnictwie gdzie głosowali ramię w ramię z pełowcami i innymi
2016-12-20 14:18:09 | ela
ludzie czy naprawdę nie widzicie że KOD i ludzie z otoczenia robią wam wodę z mózgu, jak myślicie dlaczego tak bardzo bronią niby demokracji, oni nie bronią demokracja ani Was, bronią własnych stołków i wpływów, taki Kijowski, nie ma na alimenty ale jeździć po Polsce i Brukseli go stać, ciekawe kto to finansuje, Lis stracił stołek w TVP a za jeden odcinek brał więcej niż wy zarabiacie przez rok, więc nie ma czemu się dziwić że tak walczą, a powiedzcie kto dał więcej dla zwykłych ludzi niż PIS? Straszą nas że robi się dziura budżetowa, a czy nie mówią Nam od wielu lat że należy zaciskać pasa a sami żyją jak w bajce, myślicie że odkładacie na emeryturę? Jak za parę lat nikt na to nie zapracuje to ile będą warte wasze odłożone pieniądze, dlaczego nikt nie wyszedł na ulicę jak Tusk zrobił transfer z OFE, okradali was i było dobrze, takich przykładów jest dużo ale dajemy się podpuszczać, pozdrawiam
2016-12-20 08:46:11 | obserwator
Jak widać po komentarzach ,obiektywny artykuł trafia tylko do "gorszego sortu", Ci co piszą o wąchaniu kleju tak myślę, że piszą o sobie, bo skąd wiedzą jakie mogą być zachowania po tym specyfiku. Każdy artykuł należy czytać ze zrozumieniem, ale rozumienie istoty sprawy to już wyższa szkoła . Bądźmy wszyscy jedną rodziną która ma na imię POLSKA.
2016-12-19 21:57:21 | Sołtys
kkk ty Jerzego we politykę nie wciągaj.
2016-12-19 21:44:15 | Anty żlob
Najgorzej,że przy odwołaniu rządu zyskają tylko złodzieje z po i psl oraz.N
Są tu jacyś kodziarze? Pośmiać chciałbym się trochę :D
2016-12-19 21:34:27 | grajewiak
Buzon ,kleju sie nawdychales, kodowcu.
2016-12-19 20:22:05 | kkk
"przyśpieszone wybory, na które pozostałe 60 procent SPOŁECZEŃSTWA PÓJŚĆ MUSI!" - pojsc i na kogo/co oddac glos? Prosze o odpowiedz autora tekstu.
2016-12-19 19:57:41 | AC
Za dużo jest tych posłów i senatorów. Reformowanie należy zacząć od zmniejszenia ich liczby. W dobie elektroniki, postępu technicznego wystarczyłoby 200 posłów i 50 senatorów. I dostaliby się do parlamentu najbardziej wartościowi. Panie Jurku, ale my chyba tego nie doczekamy.
2016-12-19 09:34:57 | koniec sitwy
KONIEC lokalnej sitwy i POCZĄTEK rządów normalnych ludzi!!!!
Serwis komputerowy
Polecamy: Grajewianie.pl | Grajewo | Grajewska Izba Historyczna | Oferty pracy | Kino i rozrywka | Radio 5 | Radio Białystok | TVP Białystok | Grajewiak.pl | Gmina Wąsosz | SportowePodlasie.pl | Społeczne Pracownie | Tworzenie stron internetowych | Ogłoszenia Grajewo | UG w Radziłowie | Podlasiak.Info | OSP Grajewo | Doctor Rock | Praca |