strona główna > Aktualności > Kolejna odsłona protestu rolników. Utrudnienia wystąpią na DK 65 i DK 16
Kanał RSS Kanał RSS | Poczta | Ustaw jako startową | Dodaj do ulubionych
Dzisiaj jest Środa, 2 Grudnia 2020 roku, Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny
Polecamy: Święty Andrzej ci ukaże, co ci los przyniesie w darze | Zrób sobie prezent na Święta! | „Anioł bożonarodzeniowy” – Konkurs!!! | Konkurs na przebranie z bajki | Kondolencje Miasta Grajewo | Adaptacja starej sali gimnastycznej w Zespole Szkół Nr 2 | Informacja dla odbiorców wody z terenu Gminy Grajewo | Grudniowa akcja krwiodawstwa w Szczuczynie (4.12) | ZMIANA DECYZJI WOJEWODY PODLASKIEGO | 11 483 nowe zakażenia | Szlachetna Paczka - każdy może pomóc osobom dotkniętym ubóstwem | Początek adwentu - w kościołach można już kupić wigilijne świece Caritas | Kolejny sprzęt trafił do jednostek medycznych | BCK w Szczuczynie informuje | Przebudowa drogi powiatowej Kędziorowo – Zalesie |
zareklamuj sie u nas

Zostań fotoreporterem Grajewo24.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:
E-mail: redakcja@grajewo24.pl
Tel. 0 604 833 731
Tel./Fax: (0 86) 272 66 97
Najnowsze opinie:

~arek skawski: Corleone, zadzwoń do każdego z Radnych to Ci potwierdzą, ze drzewa były kupione z prywatnych składek. Informacja ta nie jest tajemnicą. ...

~szczuczyniak: A co on rowy czyścił na Grajewie?

~Fafik: Księża się żalą że niektórzy przyjmują Jezusa po kolędzie w dresach - za grosz szacunku ja cię Wiocha

~Ewa: W parku wolności to nawet już przejśc nie można,wszędzie chusteczki i odchody.W niedzielę jacyś podróżni tez szukali toalety, zajrzeli do ...

~Szarlej Demeryt: A Ty, "Wierny tradycji" to której tradycji jesteś wierny? Judeochrześcijańskiej czy tej naszej, starszej, słowiańskiej?

Dyżury aptek
Dzisiaj dyżur pełni:

Apteka REMEDIUM
ul. Konstytucji 3 Maja 2/12
tel. 86 272 70 06

Aktualności
2020-10-20 18:33:18 Kolejna odsłona protestu rolników. Utrudnienia wystąpią na DK 65 i DK 16

Rolnicy znów wyjadą na ulice. Mowa o kolejnej odsłonie protestu przeciwko tak zwanej piątce dla zwierząt.

Poprzednio, 7 października , w ogólnopolską akcję włączyli się również rolnicy w regionie. Jadąc kawalkadą złożoną z ciągników i samochodów osobowych, poruszali się z minimalną prędkością m.in. DK 63 z obwodnicy Giżycka w kierunku Orzysza i z powrotem nad Niegocin, by na rondzie w Wilkasach znów zawrócić w kierunku Orzysza.

W proteście, który ma się odbyć w środę (21.10) utrudnień spodziewać się trzeba na drodze krajowej nr 65 oraz na DK 16.

– W godzinach od 9.00 do 15.00 w Prostkach i Olecku zaplanowano dwie manifestacje rolników. Utrudnienia w ruchu wystąpić mogą na trasie Prostki – Ełk – Olecko- poinformował Urząd Gminy w Ełku.

W środę (21.10) utrudnienia w ruchu drogowym pojawią się także na trasie Orzysz-Wierzbiny.

W godzinach od 10:00 do 15:00 wahadłowo będzie jeździło kilkanaście ciągników rolniczych.

Anna Szypczyńska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piszu informuje o możliwych objazdach. W środę (21.10) jadąc z Pisza do Ełku, należy wybrać trasę alternatywną kierując się z Pisza do Białej Piskiej przez Drygały, Nową Wieś Ełcką do Ełku – radzi Anna Szypczyńska. Zauważyć trzeba jednak, że i na tej trasie protestować będą rolnicy. Chodzi o odcinek „krajowej 65-ki” Prostki-Ełk.

Akcja protestacyjna związana jest ze sprzeciwem dotyczącym ustawy o ochronie zwierząt i obecnie prowadzoną polityką rolną.

Przypomnijmy, utrudnień spodziewać się trzeba w środę (21.10) na DK 65 na trasie Prostki- Ełk – Olecko w godzinach między 9:00 a 15:00. A między godziną 10:00 a 15:00 na DK 16 na odcinku Orzysz-Wierzbiny.

Protestujący będą poruszać się po drogach sprzętem rolniczym z minimalną prędkością.

radio5.com.pl

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

2020-10-23 08:12:01 | Sołtys
Oko przed wyborami Jarek jech pogłaszcze i znów zagłosują po jego myśli .
2020-10-22 20:19:21 | oko
Dobrze CEŚKOM. Mają co chcieli. Wybrali sobie pisowskich posłów i senatorów i Adriana. Teraz niech się z tym bujają. Niedługo Unia odetnie im dotacje i wtedy będzie pisk.
2020-10-22 08:27:46 | Szarlej Demeryt
Mam takie dziwne przeczucie, że ta nowa rolnicza organizacja śmierdzi z daleka Rosją i Putinem. Komu innemu na tym świecie zależało by na tym żeby w Polsce siać zamęt? W czasie epidemii dezorganizować państwo? Ten ich kurduplowaty watażka nawet z takim rosyjskim akcentem gada. Mam tylko żal do policji, że ich tak delikatnie potraktowli. Dużo delikatniej niż tęczowe dzieci.
2020-10-22 08:02:11 | Sołtys
Szofer to niech powie Sołtysowi wiela razy w miesiącu żre wołowinę i jak nie koszernie nie można ubijać to przy tej produkcji bydła komu ten nadmiar mięsa sprzedamy bo Żydostwo i wyznawcy Alach nie kupią jeszcze ustawa nie obowiązuje a ceny poszły mamy nadmiar.
2020-10-21 18:13:27 | jan
Polecam wikipedia - "mandat parlamentarny, mandat wolny", poczytasz (Rolnik) głupot nie będziesz pisał, czytanie nie boli (tak jak pisanie, bolało?). Znaczy to tyle (i tak wiem, że nie przeczytasz), że jak posła wybierzesz, to może Ciebie do końca kadencji mieć... w głębokim poważaniu.
2020-10-21 14:21:11 | somsiad
Rolnik nie pitol bzdetów - bo ciebie to przerasta- tylko marsz do gnoju i wywieź go na pole bo żona ci obiadu nie ugotuje.
2020-10-21 11:47:13 | szofer
Polski chłop to stan umysłu. Kraj jest ruinowany przez epidemie a oni protestują bo nie mogą bezkarnie znęcać się nad zwierzętami. Coś tu nie tak.Nie ma na nich rady???Lepiej na wsi już chyba nie będzie. Jeszcze im mało?? cała masa dotacji, pomoc suszowa, śmieszne składki na KRUS.....inni tylko mogą pomarzyć o takim traktowaniu. Wstyd dla polskiego rządu ,że nie znalazł rady na tych chuliganów.szofer
2020-10-21 10:19:35 | iwa
do Jago - pogonić to trzeba tych oszołomów z Warszawy
2020-10-21 10:04:56 | mmm
Baba jaga co ty taka nerwowa? Pewnie latasz nie na tym kiju co trzeba :D
2020-10-21 09:46:08 | Lovelass
baba Jaga popieram Ciebie pogonić tych oszołomów polityków nie rolników!
2020-10-21 08:24:58 | Żal patrzeć
baba Jaga zgadzam się. Garstka ludzi zakłóca spokój, utrudnia codzienne życie. My utrzymujemy Polską wieś, kupujemy ich produkty. A do swojego gniazda się nie sra, a wieś gnój do miasta wozi. Kiedyś Magik śpiewał: "Świat schodzi na psy, razem z nim ty.."
Obraz wsi nie do zaakceptowania!
2020-10-21 02:48:16 | Marek
o widzę że co niektórym legatów żal dupę ściska, że ktoś potrafił sobie w życiu poradzić, i tak ma wybetonowane podwórko, pałace, maszyny, ciągniki, a nawet porsche, ale to wszystko ma swoją ciężka pracą i walczy o tą pracę bo władza chce mu ją zniszczyć, a wy legaty co dalej na socjalu w komunalnym mieszkaniu?
2020-10-20 23:33:38 | Anom
Do baba jaga
"Ciągniki po kilka na wybetonowanych podwórkach, kupa, często niepotrzebnych maszyn, pałace pobudowane i jeszcze im źle!! " a to wszystko na kredycie, który trzeba spłacić
Dlatego argumenty typu "zmień pracę" w przypadku rolnika nie zadziałają
Każdy ma prawo do protestu
2020-10-20 20:17:38 | baba Jaga
A może by tak zebrać się do kupy i wpier... tym oszołomom co to blokują drogi. Gnoje jedne doją Ojczyznę równie mocno co i Unię a za grosz poszanowania dla obu nie mają. Ciągniki po kilka na wybetonowanych podwórkach, kupa, często niepotrzebnych maszyn, pałace pobudowane i jeszcze im źle!! Najwyższy czas pogonić tych największych darmozjadów narodowych, do gnoju pogonić!!
2020-10-20 19:46:46 | Rolnik
Chyba na większości dróg w Pisioroskiej Polsce jak nie na wszystkich bedą jurto utrudnienia wyjadą ci co na nich głosowali ale ja mam pomysł po co obornik na osłów marnować, Odwołanie posła przez wyborców słyszeliście o czymś takim?można by spróbować to powinno bardziej pomóc.
2020-10-20 18:39:24 | ada
Za celowe blokowanie dróg można dostać mandat. Mam wiec nadzieję że policja stanie na wysokości zadania. Nic tak nie uczy przestrzegania prawa jak sięgnięcie do własnej kieszeni. Stać tych "rolników" na nic nierobienie przez cały dzień , to i stać na 500 zł mandat. Chyba juz najwyższy czas, szanowna w władzo, na pokazanie że prawa trzeba przestrzegać
Serwis komputerowy
Polecamy: Grajewo | Grajewska Izba Historyczna | Oferty pracy | Kino i rozrywka | Radio 5 | Radio Białystok | TVP Białystok | Grajewiak.pl | Gmina Wąsosz | TeleInformatyka | Ogłoszenia Grajewo | UG w Radziłowie | OSP Grajewo | KP PSP Grajewo | Doctor Rock | Praca | Składnica Grajewo |