strona główna > Sport > Mistrzostwa Gminy Grajewo w Tenisie Stołowym
Kanał RSS Kanał RSS | Poczta | Ustaw jako startową | Dodaj do ulubionych
Dzisiaj jest Piątek, 20 Października 2017 roku, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Polecamy: Audycja muzyczna "Od pieńka do perkusji" w Przedszkolu w Rudzie | X Turniej Szachowy | Uroczyste otwarcie terenu turystyczno - wypoczynkowego w Toczyłowie | Code Week 2017 | „Wszyscy Ludzie Rodzą się Wolni i Równi” | III miejsce Karola | Wyróżnienie dla Biblioteki- Centrum w Szczuczynie | Szczuczyn: Przebudowa Stadionu Miejskiego | Baltic CUP | I Forum Gospodarcze Subregionu Łomżyńskiego | Nowe urządzenie do badania stanu trzeźwości dla grajewskiej Policji | Ruszyła XIII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości | Rozporządzenie nr 11/2017 | Relacja z Dyskusyjnego Forum Kultury w Wojewodzinie | "Nie daj się zniewolić – nie wszystko ma swoją cenę!" |
zareklamuj sie u nas

Zostań fotoreporterem Grajewo24.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:
E-mail: redakcja@grajewo24.pl
Tel. 0 604 833 731
Tel./Fax: (0 86) 272 66 97
Najnowsze opinie:

~Sołtys: Ostawta piekło we spokoju i dajta szatanom czas na odpoczynek aniołki .

~pajac: Carleone - na Tobie

~Janek: Proszę autora artykułu o jakiś kontakt do siebie, artykuł bardzo dobry.

~Corleone: Ciekawym bardzo na jakim materiale Pan Komendant dokona prób kalibracyjnych darowanego urządzenia. ;-))

~Sołtys: nn podaj z jako sprawą byłeś i w jakim wydziale to może coś zadziałamy z to tv i prasą .

Dyżury aptek
Dzisiaj dyżur pełni:

Apteka NATURA
ul. Konstytucji 3 Maja 2/10
tel. 86 273 89 56

Sport
2017-03-20 11:03:21 Mistrzostwa Gminy Grajewo w Tenisie Stołowym

W zawodach wystartowało 55 zawodników.

Otwarcia zawodów dokonali: Wójt Gminy Grajewo – Stanisław Szleter, Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Grajewo – Elżbieta Szumska oraz Sędzia Główny – Andrzej Szklarzewski.

Wyniki chłopcy (klasy 1 i 2 szkoły podstawowej):
1 miejsce – Maksym Piłkowski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
2 miejsce – Łukasz Lendo (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
3 miejsce – Szymon Kotarski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)

Wyniki chłopcy (klasy 3 i 4 szkoły podstawowej):
1 miejsce – Paweł Szeszko
2 miejsce – Mateusz Łepkowski (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
3 miejsce – Adrian Danowski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
4 miejsce – Szymon Dzięgielewski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
5 miejsce – Patryk Szumski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
6 miejsce – Dawid Zieliński (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)

Wyniki dziewczęta (klasy 5 i 6 szkoły podstawowej):
1 miejsce – Wiktoria Adasiewicz (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
2 miejsce – Żaklina Sokołowska (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
3 miejsce – Julita Olszewska (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
4 miejsce – Dominika Wojsław (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
5 miejsce – Kinga Mioduszewska (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
6 miejsce – Kinga Radomska (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
7 miejsce – Wiktoria Winnicka (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)

Wyniki chłopcy (klasy 5 i 6 szkoły podstawowej):
1 miejsce – Michał Modzelewski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
2 miejsce – Kamil Łepkowski (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
3 miejsce – Michał Bylica (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
4 miejsce – Szymon Piłkowski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
5 miejsce – Krystian Pachucki (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)

Wyniki gimnazjum dziewczęta:
1 miejsce – Karolina Maciorowska (Gimnazjum w Danówku)
2 miejsce – Klaudia Dzięgielewska (Gimnazjum w Danówku)

Wyniki gimnazjum chłopcy:
1 miejsce – Sebastian Szklarzewski (Gimnazjum w Danówku)
2 miejsce – Krystian Kownacki (Gimnazjum w Danówku)
3 miejsce – Krystian Olechowski (Gimnazjum w Danówku)
4 miejsce – Mateusz Malinowski (Gimnazjum w Danówku)
5 miejsce – Patryk Modzelewski (Gimnazjum w Danówku)
6 miejsce – Sebastian Modzelewski (Gimnazjum w Danówku)

Wyniki seniorki kobiety:
1 miejsce – Marlena Świderska (Brzozowa)
2 miejsce – Daria Dzięgielewska (Białaszewo)
3 miejsce – Katarzyna Zwolińska (Ciemnoszyje)

Wyniki senior mężczyźni:
1 miejsce – Daniel Komosiński (Białaszewo)
2 miejsce – Maciej Sokołowski (Białaszewo)
3 miejsce – Jakub Olechowski (Białogrądy)
4 miejsce – Jarosław Gromadzki (Wierzbowo)
5 miejsce – Jarosław Grabowski (Białaszewo)
6 miejsce – Przemysław Krukowski (Danówek)

Sędziowie:
Andrzej Szklarzewski
Jarosław Gromadzki
Przemysław Krukowski
Jacek Szeszko

Organizatorzy:
Wójt Gminy Grajewo
Szkoła Podstawowa w Białaszewie

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Nie zostały wpisane jeszcze żadne komentarze...

Serwis komputerowy
Polecamy: Grajewianie.pl | Grajewo | Grajewska Izba Historyczna | Oferty pracy | Kino i rozrywka | Radio 5 | Radio Białystok | TVP Białystok | Grajewiak.pl | Gmina Wąsosz | SportowePodlasie.pl | Społeczne Pracownie | Tworzenie stron internetowych | Ogłoszenia Grajewo | UG w Radziłowie | Podlasiak.Info | OSP Grajewo | Doctor Rock | Praca |
Reklama | Współpraca | Prywatność | Regulamin Ogłoszeń | Regulamin Katalogu Firm | Regulamin Forum | Redakcja | Serwis Komputerowy

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
"INFOTECH" mgr Ruchlewicz; 19 200 Grajewo, ul. Konstytucji 3 Maja 2/1 | Infotech