strona główna > Artykuły i felietony > SWÓJ DO SWEGO, KUPUJE U SWEGO
Kanał RSS Kanał RSS | Poczta | Ustaw jako startową | Dodaj do ulubionych
Dzisiaj jest Poniedziałek, 19 Lutego 2018 roku, Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Polecamy: Spotkania z podróżniczką Anna Jaklewicz "Indonezja - opowieści z malowniczych wysp" | Wręczenie nagród laureatom konkursu plastyczno-literackiego „Za co kochasz Krówkę Matyldę?” | Koncert d:Amore | Dyskusyjny Klub Filmowy | Smerfy z SP 1 z wizytą w ,,Awangardzie” | Koncert zespołu PROLETARYAT | Narada z funkcyjnymi OSP w KP PSP Grajewo | Ostrzeżenie meteorologiczne | Zadymione mieszkanie na Placu Niepodległości | W Podlaskiem stawiają na etykę w biznesie | I Szczuczyńskie Dyktando i nie tylko... | Budżet Obywatelski 2018 - lista zadań na które głosujemy | Jak zabrać się za pisanie pracy magisterskiej? | Konkurs Walentynkowy | XLVII Sesja Rady Miasta Grajewo |
zareklamuj sie u nas

Zostań fotoreporterem Grajewo24.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:
E-mail: redakcja@grajewo24.pl
Tel. 0 604 833 731
Tel./Fax: (0 86) 272 66 97
Najnowsze opinie:

~zygi: Mi nie podoba się ta co zawiaduje tym. Źle jej z oczu patrzeć, lata taka wiecznie naburmuszona. Czy burmistrz naprawdę uważa że jest ...

~Krystian: Mam nadzieję że takie spotkanie w końcu coś przyniesie. Przydałaby się zupełnie nowa armatura pożarnicza bo obecna prosi o pomstę do nieba. ...

~Fok: Równouprawnienie nie słyszałaś?

~Kuba: Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach nie powinniśmy już dyskutować na ten temat, czy angielski jest potrzebny, tylko jaki język jeszcze ...

~Sołtys: realista Sołtys to mało piśmieny to może ty we mojem imieniu złoży wniosek co by bujane fotele pokupić z tego budrzeta dla urzędników i ...

Dyżury aptek
Dzisiaj dyżur pełni:

Apteka CEFARM
Os. Południe 47
tel.

Artykuły i felietony
2018-01-24 21:37:06 SWÓJ DO SWEGO, KUPUJE U SWEGO

W przedostatni weekend stycznia 2018r., w Niepokalanowie odbył się już III Zlot Pobudki. Pobudka nie jest partią polityczną, a tylko grupą ludzi oddaną Bogu i Ojczyźnie, która utworzyła się wokół reżysera Grzegorza Brauna po wyborach prezydenckich. Bardziej realny wyraz działalności został oparty o Fundację Osuchowa, która to już może występować o 1% podatku. Sam charyzmatyczny przywódca, polonista i reżyser Grzegorz Braun, jest systemowo bojkotowany przez media… wykoślawiające rzeczywistość. Pokora i bezkompromisowość, ogromna wiedza charakteryzująca reżysera, to cechy nie do zaakceptowania przez zrelatywizowane nośniki informacji. Jego nakręcone filmy np.: „Plusy dodatnie, plusy ujemne”, Towarzysz generał”, nagrodzony Feniksem w 2012 „Eugenika”, czy „Zamach smoleński” w 2015 – zalegają półki „pułkowników”.

Dlatego na tym Zlocie, poinformowano o ogromnym sukcesie, bo Fundacja walnie przyczyniła się do powstania najnowszego filmu: „Luter i rewolucja protestancka”. Ogłoszona zbiórka na film, w krótkim czasie przyniosła zaskakujący sukces – ok. 2 tys. ludzi, zebrało ok. 0,5 mln zł, co stanowiło prawie cały budżet filmu. Przesłanie filmu: - Jak wielką katastrofę może spowodować jeden człowiek (Luter). Rozpoczęła się akcja projekcji filmu w całej Polsce a planowane są pokazy na zachodzie Europy. Twórcy chętnie przyjadą z filmem na konkretne zaproszenie od kin. Lecz, na ile tu tzw. poprawność polityczna związana z bojkotem filmu, weźmie górę nad prawdą i wiedzą przynależną społeczeństwu? Sukces sprawności organizacyjnej, zbiórki funduszy etc, spowodował gorącą dyskusję nad dalszą przyszłością podobnych projektów. W jaki sposób sympatycy mogą pomóc? Skąd fundusze ( czy tylko ze zbiórki)? Brać z Unii czy nie? A co będzie, gdy Unia nagle padnie i każe natychmiast zwracać? Jak wyzwolić się z niewoli finansowej? Argumenty za i przeciw nie pokazały rozwiązania, ale pokazały sieć uwarunkowań, jakim człowiek jest skrępowany i niejako zniewolony. Bo jak mówi G. Braun – Pan Bóg jak dopuści, to i z kija wypuści. Czyli, to co jest wolą Bożą – stanie się, bo dzieło albo jest z Błogosławieństwa Bożego, albo nie.

Działalność Pobudki opiera się o cztery filary: Kościół, szkoła, strzelnica i mennica. Trzeci Zlot dotyczył głównie konferencji – mennica. Choć środowiska ateizujące naciskają na…. „wyciszanie” z tym Bogiem, to niektóre filary zaczynają już torować drogę do świadomości rodaków. Z tego środowiska wypływa gorące hasło o… pozwolenie ludziom na broń. Co rok są tu organizowane turnieje strzeleckie. Tu trzeba zauważyć, że Polacy są jednym z najbardziej – rozbrojonych Narodów. Nawet Czesi są lepiej doposażeni, nie wspominając o wolnych narodach jak np. Szwajcarzy.

Rozmawiano o planach na najbliższy rok. Nowe konferencje: w maju o Kościele, w czerwcu o szkole. Będą nowe edycje szkoleń survivalowych, jest planowana pielgrzymka na Kresy (coroczna). Planowane jest uruchomienie własnego medium internetowego, a także innej możliwości łączności, w razie gdyby skasowali Internet. Ważnym zadaniem dla Pobudki jest uruchomienie (na razie w Warszawie), Centrum Tradycji Katolickiej. To wszystko kosztuje, ale nie ma rzeczy niemożliwych, gdy jest wola Boża. Plan następnych spotkań i tu kierunek – Gietrzwałd, czyli tam, gdzie zaczęła się droga Polaków do niepodległości. Nieuświadomiona tęsknota Narodu Polskiego za koroną, powinna zmierzać ku Intronizacji Chrystusa Króla w Polsce. To, co odbyło się 16 listopada 2016r. w Łagiewnikach, to był akt ogłoszenia Króla, ale nie uznania! To było tylko – zawierzenie ale nie Intronizacja.

Jak zwykle odbyła się giełda towarowa – członków Pobudki. Wielu przedstawiło czym się zajmuje, ale tylko jeden przykład: Spółdzielnia Socjalna Zioła Siedleckie. Ich … pierniki, są – delikatniejsze od tych toruńskich! W ogóle, oni pokazali, jak brać sprawy w swoje ręce i np. zbierają zioła. Spółdzielnia osób z problemami słuchu – nie poddaje się. To od nich to hasło o swoim…

Na zakończenie mieliśmy mszę w rycie trydenckim (po łacinie). Dziś to rzadkość ale jest prężnie reaktywowana, co rozumieją świadomi. Jak zwykle to co dobre, szybko się kończy. Rozjeżdżaliśmy się pełni nadziei i ufności w lepsze jutro.

Na koniec, no przecież z Niepokalanowa, od ojca Maksymiliana Kolbego cytat: „Pan Bóg nie mierzy modlitwy na metry i jej wartość wcale nie zależy od ilości odmawianych różańców czy koronek. Istotę modlitwy stanowi – wzniesienie myśli i duszy do Boga”.

Aleksander Szymczak

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

2018-02-15 20:22:15 | Sołtys
Sołtys jednak myśli że ten co podpisać się nie potrafi to ja nie posiada godności tylko krzyżyki to raczej i tego mięśnia co za myślenie odpowiada to nie posiada , a zresztą po co to sługusowi on tylko reaguje na komendy .
2018-02-14 20:22:45 | ####
Hahahaha jednak miałem rację ten osobnik człekokształtny o nicku "ona"wszedł w drugi stopień zaburzeń emocjonalnych i już sam w to uwierzył, że jest kobietą.Jeden taki uwierzył, że jest Napoleonem.Widzisz sołtysie pisze jak chłop wyraża się jak chłop a twierdzi, że jest kobietą.Tylko osobnik mądry inaczej myśli, że się zmaterializował w literkach i wszyscy w to uwierzą.Pacjent do Twojego oddziału zamkniętego jak znalazł.
2018-02-14 12:31:52 | Ona
Ej, impotencie krzyżykowo realistyczny, ociemniałość intelektualna chyba już powoduje, ze nie potrafisz odróznić baby od chłopa! Patrzajcie kogoście wybrali (urzednik za dy6chę)! Wstyd!
2018-02-13 18:11:34 | Sołtys
#### ty mondrala to może powie jakie nowe dowody przedstawili do tej kasacji , b o Sołtys słyszał że na podstawie starych tych ze sądu to przed wyborami będzie zawiadomienie do organów ścigania o popełnienie przestępstwa o narażenie wioski na straty ty we paragrafach obeznany to jek myśli wiela wam za to grozi jek nie ma tego mięśnia co za myślenie odpowiada to nie musi odpowiadać .
2018-02-12 23:55:01 | ####
Sołtysie masz oto kandydatkę do twojego "oddziału zamkniętego".I nie chodzi tu o zespół muzyczny.Ta "ona"jak najbardziej się do tego nadaje.Bo to jest przykład oszołomstwa.Nie zna tematu nie wie o co chodzi ale się wypowiada.Na zasadzie nie znam się na tym nie wiem o co chodzi to się wypowiem.W dodatku pewnie ta istota człekokształtna kryjąca się pod nickiem "ona"to po prostu "on"
2018-02-12 12:00:51 | Ona
A ty tumanie > krzyżykowy, po co mącisz? "raelisto" przeżuciłeś się na krzyżyki? Co do meritum. To ogromna potwarz dla mieszkańców Grajewa, gdy burmistrz nie daje dokumentów do wglądu. Nawet bym nie pomyślała, ze ta włądza jest taka >> bezczelna! AKS rób swoje. Poprzemy Cię w tym!
2018-02-12 08:53:20 | Sołtys
ale jeden co stracił godność to je psełdonim musi grajewiak z głupim dyskutuje i mądrale udaje i niech zapamięta że z dyskusji realisty ze Głupim Sołtysem wszystkie przecietniaki wioskowe nauki pobierają . Jek nie wierzy Sołtysowi to się uda na oddział zamknięty we szpitalu to je na samym dole od strony południa po prawo i podyskutuje z samymi mądrymi jek ty bo tam to żaden nie powzie że durnowaty choć tak jek ty podpisać się nie potrafi.
2018-02-11 23:56:01 | ####
AKS nie masz zamiaru o sprawie basenowej dyskutować bo nie masz już o czym.Jest wyrok i wiadomo co w nim jest.Piszesz po prostu banialuki i tyle.Jest i nowość.AKS jak wygra wybory będzie reformował szkolnictwo.No No odważna decyzja.To Minister Zalewska powinna czuć się już zagrożona.Pisz dalej AKS o swoich zamierzeniach bo to bardzo ciekawe.
2018-02-11 22:14:49 | $$
Ot > logika hipopotama- mirek. Widzisz gdzieś tu szerzenie wiary poprzez siłę? Czy ty rozumiesz o czym tu się pisze?
2018-02-11 16:20:25 | mireq
Po pierwsze: ironia
Po drugie: jeśli jakaś organizacja ma w statucie szerzenie wiary za pomocą broni i kasy to powinno się ją zdelegalizować. To po prostu ze sobą nie współgra.W historii świata już tak było. Zawsze kończyło się to źle
2018-02-10 11:16:29 | krzysztof
mireq ty chyba z tych co wolą zyć wedlug filozofii: ekran, piwo, kanapa.
2018-02-09 23:45:12 | ####
mireq Pobudki żywot krótki.Żeby nie było jak z tym człowiekiem co zobaczył "światełko w tunelu".Myślał że idzie do raju,a to tylko było światło rozpędzonego pociągu.
2018-02-09 23:41:13 | ####
Hahahaha,nawet realista "olał" głupka wioskowego?Teraz niby "sołtys"będzie sam do siebie pisał idiotyzmy?Nikt nie chce z tobą pisać w myśl porzekadła.Kto z głupim przystaje taki sam się staje.Naucz się tego na pamięć.
2018-02-09 21:30:36 | AKS
Owszem, miałem zamiar zbadać sprawę basenu na podstawie dokumentów (nie dla mnie przecież, ale dla społeczności), lecz nie dostałem dostępu do nich. Burmistrz widocznie czegoś się bał. A kto nie udostępnia dokumentów (publicznych), ma coś do ukrycia! I nie mam zamiaru dyskutować o tym.
ad: "mireq", szkoła, ale nie taka jaka jest obecnie, bo w tej wersji - nie uczy. I tu jest BARDZO DUŻO do naprawienia.
2018-02-09 17:02:17 | mireq
cytat: "Działalność Pobudki opiera się o cztery filary: Kościół, szkoła, strzelnica i mennica..."
Czyli wiara, pranie mózgów, strzelanie i kasa. Chyba się zapiszę
2018-02-09 16:42:47 | Sołtys
AKS pisałeś o basenie i nie słusznie bo obecna władza ma racje kiedy znowu złożyła sprawę o kasacje, a tylko niewinny tak desperacko się broni, albo głupi jek Sołtys ja nawet jak by Sąd niezawisły korzystny w mojej sprawie wydał to by odwołanie składał o ukaranie bo głupiemu bez kary jek żyć .Ciekawe co na to realista adwokat władzy, Coś cik ostatnio wyciszony jek by z wizyto we weterynarii był I podał się kasacji .
2018-02-07 21:23:45 | AKS
Już za chwilę felietonu nie będzie widać. Mam jednak nadzieję, że w końcu zaczną się tu dyskusje - merytoryczne? Ktoś tu był taki - "wolny" (od wyborów), a teraz go nie widać! Wielu chciałoby lepiej żyć, mieć szansę na jakiś awans społeczny, zainwestowało w wykształcenie, nabyło doświadczenia życiowego i co? I czeka aż - "samo" się zrobi? Niestety, sprowadzam was na ziemię. Nic nie będzie tu lepiej, jeśli się nie ruszysz i nie zaczniesz walczyć o swoje! Owszem, wybory się zbliżają... Wybory to nie teatr jednego aktora. Tu liczy się - drużyna. W kilku nawet mądrych ludzi - nic się nie zrobi! Ci którzy nie mogą już niczego, niech się modlą o... powstanie takiego komitetu, który tą kastę odsunie! I to nie o mnie chodzi, ale o nasze - WSPÓLNE DOBRO! Ja już wystarczająco nadstawiłem głowy i daję wam moją wiedzę w zorganizowaniu się, ale reszta należy do was! Na kilka miesięcy przed wyborami, będzie już za późno. Wtedy - róbta co chceta - ale beze mnie. Dziękuję za kilka mądrych komentarzy tutaj.
2018-02-05 10:16:24 | ella
Skoro Aks pisze zę > komitet w budowie, to tak jest, bo ten człowiek nie kłamie. Trzeba nam sie tylko zebrać do jednego komitetu i będzie dobrze. Te towarzystwo wzajemnej >troski o stołeczki od >zydelka - do tronu, juz dawno piwinno > iść na swoje, a normalnym ludziom > odblokować drogę kariery! "Zainteresowany" a ty już jesteś w komitecie? To co tak >źle myślisz np o "inna"? Chyba ona > też po naszej stronie?
2018-02-01 14:47:12 | zainteresowany
Inna sama jesteś z układu.Takich szui jest pełno co piszą niby popierając AKS a tak naprawdę sami się boją o swoje apanaże.Uważaj AKS bo takie inne ,Janki itp.to najgorszy sort bo wredny.
2018-02-01 09:06:08 | inna
oj nie mozecie ugryźć AKSa! Ukjładzie, nie walcz tk nieinteligentnie z nim, bo starcisz resztę szacunku dla siebie! Takie >>realisty, planety czy inne śmiecie, niech przesrtana bronic Układu! Pisać i pokazywac wasze macloje! Oby to wasza ostatnia >>>kadencja!
2018-01-31 23:37:19 | zainteresowany
AKS dziś ustawa o kodeksie wyborczym weszła w życie.Poczytaj ją sobie dobrze.Przewidywane terminy wyborów są trzy.Nikt cię nie osacza.Bierz się do roboty.
2018-01-31 14:05:55 | Animal Planet
AKS przecież twoje 'felietony' są głównie o tym samym, ale oprawione w inne słowa, więc po co podsuwać pomysły, skoro i tak wiadome czego można się spodziewać. Prawda jest taka, że krowa, która dużo muczy mało mleka daje, a po Pana pomysłach można śmiało stwierdzić, że Pan to zwykła jałówka.
2018-01-31 09:12:50 | AKS
Wbrew pewnie intencji - "sasiadki", mieszkającej ..może w Gdańsku czy Londynie, dała mi następny temat na felieton. Bo - sprzątanie miasta, to chyba sedno o co nam wszystkich chodzi (wyłączając Układ grajewski). Zastanawiam się o czym napisać w następnym (ew "Miasto Gniewu"), ale o sprzątaniu, jak najbardziej trzeba. Ad: "rotua", nie ten który krzyczy - jestem człowiekiem sumienia, ale ten, który nim naprawdę jest! Z innymi - tu posprzątać się nie da! Zobaczcie jak jesteśmy... osaczeni. "Nie potrafię przyciągnąć"?? A po co? Ten, któremu naprawdę zależy na - lepszym życiu, już mnie znalazł! Mam bardzo dużo znajomych, ale raczej takich do różańca, niż do wzięcia odpowiedzialności za miasto! Raz już daliśmy mieszkańcom możliwość (komitet "Zmiana"), ale jeszcze nie byliście gotowi! Może teraz...dojrzejecie?! Komitet jest w budowie.
2018-01-31 06:48:02 | Janek
Panie Szymczak, szczekają, boją się, już pisałem na forum, uderz w stół a nożyce się odezwą,dobrze że Pan pisze o tym co się dzieje w naszym mieście, odwagi, pozdrawiam.
2018-01-30 22:27:49 | rotua
Tak czy siak, jeśli się od 4 kadencji nie potrafi znaleźć sposobu aby przyciągnąć do siebie ludzi i wygrać wybory to nagle tacy się znajdą, którzy pomogą Panu wygrać? Ludzie nie mieszkają tutaj od wczoraj, żeby nie wiedzieć kim Pan jest i jakie są Pana zasługi dla tego miasta(pozytywne czy tylko szukanie afer i dziury w całym). Młodzi mogą Pana nie znać, ale Pana propozycje wątpię by były dla nich atrakcyjne. Starsi mieszkańcy zdążyli się poznać i nawet nie traktują poważnie. Tak więc życzę Panu powodzenia w szukaniu elektoratu ;)
2018-01-30 14:23:05 | K
Sasiadka a ty kiedy zaczynasz sprzatanie miasta?
2018-01-30 12:36:27 | Sąsiadka
Panie Szymczak weź pan się do roboty. Przestań pisać swoje złote myśli, bo aż mdło się robi. Chcesz Pan coś dobrego zrobić dla Grajewa, zorganizuj pan sprzątanie miasta itp.
2018-01-30 09:54:49 | !!
Błąd logiczny -rotua, bo ludzie sumienia to ten sam duch! Jeśli tego nie rozumiesz - nie jesteś człowiekiem sumienia!
2018-01-30 06:35:05 | Lucek
Chcą iść, tylko tak jak Pan napisał, są zmęczeni tymi układami.Chcą zmiany ale bez wysiłku a tak się niestety nie da.
2018-01-29 23:24:37 | rotua
Ludzie sumienia są, ale nie chcą iść z Panem ramię w ramię .
2018-01-29 09:27:42 | AKS
Czyli, po co ja piszę ( i jestem w tym mocny...jak to ktoś tu rzekł)? Ktoś mnie ostatnio zagadnął, jak komitet? Ludzie myślą, że kilka osób może COKOLWIEK zrobić podczas wyborów! Dlatego mówię, kilka osób to sobie może "pokrzyczeć" na kompie! Co z tego, że aby zarejestrować komitet KWW, trzeba 5 osób? Tu trzeba co najmniej kilkudziesięciu!!! Bez tego, nic się w naszym powiecie i Grajewie nie zmieni!! To sobie uświadomcie! Każdy by chciał dobrze żyć - nic nie dając od siebie!! Nie muszę co miesiąc podawać swego maila, bo kto chce to mnie znajdzie. Grajewo duże nie jest (rusz swą inwencję). I mówię jeszcze raz - albo znajdą się tu ludzie sumienia (i wtedy zorganizuję komitet), albo będziemy tu nadal niewolnikami dającymi się eksploatować!
2018-01-29 00:34:27 | 30513
Radni mają reprezentować interes mieszkańców. Tylko szkoda, że mieszkańcy nie mają interesu ..
2018-01-29 00:22:37 | mik
p. AKS można jakiś kontakt do Pana (np. e- mail) ?Pozdrawiam
2018-01-28 19:16:11 | kr
Grajewo to takie Wilkowyje z serialu Ranczo, tu zaden radny nie wychyli sie, kazdy wie ze lepiej cicho siedziec.
2018-01-28 00:27:12 | opa
Do #### : w punkt. Gadać w necie to nie odwaga.
2018-01-27 23:09:37 | konkretny
Do "ja"To o czym piszesz to wszystko prawda.Tylko mam taką wątpliwość czy te wszystkie sprawy o których piszesz można zapisać na konto tego Burmistrza.A może to pokłosie minionych 4 lat tamtej kadencji?Proszę sobie przypomnieć o czym były komentarze sprzed czterech pięciu lub sześciu lat?Jak wyglądały sesje RM w tamtej kadencji?Masz w zupełności rację, że radni powinni informować swoich wyborców o zaistniałych sytuacjach.Tylko jest jedno ale.Czy wyborcy zadają takie pytania swoim radnym w swoich okręgach?Radni reprezentują całe Miasto ale również i swoje okręgi z których zostali wybrani przez swoich wyborców.Radny nie powinien bać się pytań i powinien znać odpowiedzi i merytorycznie odpowiedzieć na zadawane pytania.Nie namawiam radnych do kłótni na sesjach ale do szczerej rozmowy ze swoimi wyborcami w swoich okręgach.Życzę powodzenia i merytorycznej rozmowy.
2018-01-27 08:21:32 | ja
Sprawa Basenowa, Sprawy w sądach z pracownikami, połączenie ( nie wiadomo czy zasadne Izby Historycznej i Kina) tym samym utworzenie GCK, powód każdy wie jaki, stworzenie stanowiska w PUK, nierozwiązane problemy technologiczne z piecem w PEC, mógłbym tak bez końca, tutaj nie chodzi mi o atak na kogoś, chodzi o to aby się w pierś uderzyć i powiedzie jaka jest prawda, tylko tyle i aż tyle. A radni w naszym imieniu powinni pracować, wyjaśnić drążyć, od tego są.
2018-01-26 23:00:58 | ####
AKS radni pewnie znają zasadność utworzenia stanowiska wiceprezesa PUKu,a to że ciebie o tym nie informują to znaczy,że nie muszą takiej "personie"udzielać informacji.Ty mieniący się redaktorem z uprawnieniami możesz sam to sprawdzić.Bo informacje od któregoś radnego możesz uznać za niewiarygodne.
2018-01-26 22:48:43 | ####
Żeby się unieść honorem to trzeba go mieć.Nie polazłeś bo bałeś się ,że cię zdemaskują.Nikt nikomu nie zabraniał przyjść.AKS jesteś silny w pisaniu przed kompem.Chcesz się wszystkimi wysługiwać .Sam przyjdż na sesję i zadaj pytania Burmistrzowi jakie chcesz.Czego Ty się chłopie boisz?Niby zbierasz chętnych do komitetu wyborczego ,ale tak naprawdę chcesz żeby inni wszystko za ciebie robili.Pożyjemy zobaczymy jaki z ciebie kozak jak już ruszy kampania wyborcza.Do krytyki jest wielu do pracy chętnych brak,lub jest garstka.
2018-01-26 18:28:56 | Sołtys
Radni to tylko mają jaja przed wyborami, a po wyborach to liczy się udział w łupach .Sołtys ma pytanie może ktoś zna skład tego komitetu honornego co go burmistrz powołał to by podał bo Sołtysowi zabronili uczestnictwa w tem spotkaniu posądzając o szpiegostwo na rzecz wójta to ja honorem się uniosł i nie polazł na to spotkanie służbowe.
2018-01-26 15:56:24 | padaka
Całe Grajewo cieszy się, że spędza Pan tak aktywnie swój czas. Szkoda, że dalej Pan nie zrobił nic dla mieszkańców, oczywiście oprócz przekazywania Pana złotych myśli ;)
2018-01-26 15:14:34 | K
Nie reprezentuja nad tylko siebie. Dobry komentarz.
2018-01-26 14:31:45 | Porażka
Boja sie zadzawac pytania, zalezni sa, poszli na uklad beda wspierac biezacego, nie reprezentuja nas tylko siebie.
2018-01-26 12:22:21 | AKS
W zeszłym roku w felietonie "Wilcze prawa", pytałem radnych: "Gdzie są – radni, którzy by sprawdzili – zasadność utworzenia „stołka” z-cy dyrektora PUK? Ile i jakie sprawy są przegrane przez burmistrza a w tym sprawa basenu? Który Radny zajmie się takimi ważnymi dla suwerena sprawami?" Puk, puk, jest tam kto?? Żaden radny, czy "radny"? Kiepsko widzę waszą przyszłość. Boicie się nawet własnego cienia! Po co tam jesteście??? Brać po 1100 zł.??
Serwis komputerowy
Polecamy: Grajewianie.pl | Grajewo | Grajewska Izba Historyczna | Oferty pracy | Kino i rozrywka | Radio 5 | Radio Białystok | TVP Białystok | Grajewiak.pl | Gmina Wąsosz | SportowePodlasie.pl | Społeczne Pracownie | Tworzenie stron internetowych | Ogłoszenia Grajewo | UG w Radziłowie | Podlasiak.Info | OSP Grajewo | Doctor Rock | Praca |
Reklama | Współpraca | Prywatność | Regulamin Ogłoszeń | Regulamin Katalogu Firm | Regulamin Forum | Redakcja | Serwis Komputerowy

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
"INFOTECH" mgr Ruchlewicz; 19 200 Grajewo, ul. Konstytucji 3 Maja 2/1 | Infotech