~arek skawski: Corleone, zadzwoń do każdego z Radnych to Ci potwierdzą, ze drzewa były kupione z prywatnych składek. Informacja ta nie jest tajemnicą. ...

~szczuczyniak: A co on rowy czyścił na Grajewie?

~Fafik: Księża się żalą że niektórzy przyjmują Jezusa po kolędzie w dresach - za grosz szacunku ja cię Wiocha

~Ewa: W parku wolności to nawet już przejśc nie można,wszędzie chusteczki i odchody.W niedzielę jacyś podróżni tez szukali toalety, zajrzeli do ...

~Szarlej Demeryt: A Ty, "Wierny tradycji" to której tradycji jesteś wierny? Judeochrześcijańskiej czy tej naszej, starszej, słowiańskiej?

ul. Konstytucji 3 Maja 2/12
tel. 86 272 70 06

Sport
2020-09-24 00:00:04 PRZERWANA ZWYCIĘSKA PASSA

Po czterech zwycięstwach z rzędu tym razem piłkarze WARMII Grajewo w starciu z SOKOŁEM 1946 Sokółka posmakowali goryczy porażki. W rozegranym w środę spotkaniu, w którym gospodarzem był zespół z Sokółki grajewianie przegrali 1:3.

Początek spotkania nie zapowiadał przegranej. W 16 minucie po kapitalnej, indywidualnej akcji Arkadiusz Bogdaniuk wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Wydawało się, że WARMIA ma ułożony mecz a tymczasem SOKÓŁ wyrównał w 32 minucie, gdy po błędzie naszej obrony gola zdobył Michał Łabieniec. Tuż przed końcem pierwszej połowy bliski zdobycia gola dla WARMII był Jan Bińczak, ale jego strzał minął bramkę Karpieszuka. W drugiej połowie goście próbowali zaskoczyć Sobolewskiego głównie strzałami z dystansu Mateusza Łabieńca i Dawida Tochwina. WARMIA nie wykorzystała kapitalnych okazji w 73 minucie, gdy piłka „uciekła” w polu karnym Bogdaniukowi i w 87 minucie, gdy Marczykowski będąc tuż przed bramką strzelił prosto w Karpieszuka. Gdy się nie wykorzystuje takich okazji, to się traci bramki – w 89 minucie Koncewicz wykorzystując fatalny błąd naszych obrońców przelobował Sobolewskiego. W ostatniej akcji meczu zespół z Sokółki skarcił WARMIĘ po raz trzeci – Maciej Polak z bliska pokonał naszego bramkarza.

To był zły mecz naszej drużyny. Po zdobyciu gola w szeregi grajewian wdarło się zbyt wiele nonszalancji i chaosu. Wyglądało to tak, jakbyśmy liczyli już kolejne gole i punkty. I niestety, błędy doprowadziły do utraty punktów. W kolejnym meczu WARMIA w sobotę 26 września zagra w Suwałkach z rezerwami WIGIER.

23.09.2020 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

SOKÓŁ 1946 Sokółka - WARMIA Grajewo 3:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Arkadiusz Bogdaniuk 16', 1:1 Michał Łabieniec 32', 2:1 Patryk Koncewicz 89', 3:1 Maciej Polak 90' + 3'

SOKÓŁ: 1.Karpieszuk – 2.Słoma, 15.Korecki, 17.Tochwin (75' 4.Gajko), 9.Michał Łabieniec (Kpt), 8.Szoda, 19.Mikołajczyk (90' 14.Polak), 20.Biernacki (55' 6.Koncewicz), 13.Grzesik, 10.Mateusz Łabieniec, 15.Dąbrowski,

REZERWA: 12.Kozłowski – 5.Dudała, 4.Gajko, 14.Polak, 6.Koncewicz

TRENER: Samuel Tomar

WARMIA: 1.Sobolewski – 5.Randzio (Kpt), 15.Koszczuk (55' 16.Sypytkowski), 18.Edison, 6.Stankiewicz – 4.Mikucki, 17.Arciszewski, 19.Nowik (76' 10.Śleszyński), 8.Bińczak (80' 14.Marczykowski) - 7.Kondratowicz , 9.Bogdaniuk (83' 11.Drozdowski)

REZERWA: 12. Święciński – 14.Marczykowski, 2.Krupa, 10.Śleszyński, 11.Drozdowski, 16.Sypytkowski, 13.Wójcicki

TRENER: Leszek Zawadzki

Sędzia: Paweł Kostko (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Bińczak, Sypytkowski (WARMIA), Tochwin, Dąbrowski (SOKÓŁ)

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Nie zostały wpisane jeszcze żadne komentarze...

Serwis komputerowy
Polecamy: Grajewo | Grajewska Izba Historyczna | Oferty pracy | Kino i rozrywka | Radio 5 | Radio Białystok | TVP Białystok | Grajewiak.pl | Gmina Wąsosz | TeleInformatyka | Ogłoszenia Grajewo | UG w Radziłowie | OSP Grajewo | KP PSP Grajewo | Doctor Rock | Praca | Składnica Grajewo |

"INFOTECH" mgr Ruchlewicz; 19 200 Grajewo, ul. Konstytucji 3 Maja 2/1 | Infotech