strona główna > Sport > Mistrzostwa Gminy Grajewo w Tenisie Stołowym
Kanał RSS Kanał RSS | Poczta | Ustaw jako startową | Dodaj do ulubionych
Dzisiaj jest Niedziela, 25 Czerwca 2017 roku, Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
Polecamy: Aby wakacje były bezpieczne... | Wyniki konkursu zbierania makulatury | Spotkanie z mediami - 22.06.2017 r. | Informacja SP 1 | Życzenia z okazji Dnia Ojca | Sportowe Wakacje 2017 | Kino Pod Chmurką - 7 VII 2017 r. | Warsztaty Robienia Lizaków - 6 VII 2017 r. | Zapraszamy na Karaoke - 5 VII 2017 r. | Wakacje nie zwalniają rodziców z odpowiedzialności | Kręci mnie bezpieczeństwo - zadbajmy wspólnie o bezpieczne wakacje | VIII Festiwal Młodych w Płonce Kościelnej | Premiera filmu pt: „Szczuczyn okiem młodego filmowca” | Sportowe atrakcje – Dni Grajewa 2017 | Radziłów: ASF w gospodarstwie |
zareklamuj sie u nas

Zostań fotoreporterem Grajewo24.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:
E-mail: redakcja@grajewo24.pl
Tel. 0 604 833 731
Tel./Fax: (0 86) 272 66 97
Najnowsze opinie:

~realista: Niejaki osobnik nazywający się "sołtysem"może sobie pisać co chce.I tak już się wszyscy przekonali, że nie ma sensu traktować Cię ...

~rodzic: A w szkole nr 2 jutro rozdanie nagród z tego konkursu można? Widać można tylko trzeba chcieć!

~Czytelniczka: Jak kiedyś zwierzęta karmione były ziemniakami i roślinami nie było chorób, może postęp i wygoda nie idzie ku dobremu .

~Rozczarowanie: Szkoda tylko, że organizatorzy nie uwzględnili faktu ukończenia przez niektórych uczestników przedszkola przed wręczeniem nagród:( (niewiadomo ...

~Sołtys: Marek nie dokączyłeś zdania to ja za cię skończę Te twoje wpisy doprowadzają do nerwicy ludzi władzy . Towarzysze i towarzyszki Sołtys ...

Dyżury aptek
Dzisiaj dyżur pełni:

Apteka ARNIKA
ul. Konstytucji 3 Maja 17
tel.

Sport
2017-03-20 11:03:21 Mistrzostwa Gminy Grajewo w Tenisie Stołowym

W zawodach wystartowało 55 zawodników.

Otwarcia zawodów dokonali: Wójt Gminy Grajewo – Stanisław Szleter, Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Grajewo – Elżbieta Szumska oraz Sędzia Główny – Andrzej Szklarzewski.

Wyniki chłopcy (klasy 1 i 2 szkoły podstawowej):
1 miejsce – Maksym Piłkowski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
2 miejsce – Łukasz Lendo (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
3 miejsce – Szymon Kotarski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)

Wyniki chłopcy (klasy 3 i 4 szkoły podstawowej):
1 miejsce – Paweł Szeszko
2 miejsce – Mateusz Łepkowski (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
3 miejsce – Adrian Danowski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
4 miejsce – Szymon Dzięgielewski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
5 miejsce – Patryk Szumski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
6 miejsce – Dawid Zieliński (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)

Wyniki dziewczęta (klasy 5 i 6 szkoły podstawowej):
1 miejsce – Wiktoria Adasiewicz (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
2 miejsce – Żaklina Sokołowska (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
3 miejsce – Julita Olszewska (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
4 miejsce – Dominika Wojsław (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
5 miejsce – Kinga Mioduszewska (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
6 miejsce – Kinga Radomska (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
7 miejsce – Wiktoria Winnicka (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)

Wyniki chłopcy (klasy 5 i 6 szkoły podstawowej):
1 miejsce – Michał Modzelewski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
2 miejsce – Kamil Łepkowski (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)
3 miejsce – Michał Bylica (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
4 miejsce – Szymon Piłkowski (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)
5 miejsce – Krystian Pachucki (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)

Wyniki gimnazjum dziewczęta:
1 miejsce – Karolina Maciorowska (Gimnazjum w Danówku)
2 miejsce – Klaudia Dzięgielewska (Gimnazjum w Danówku)

Wyniki gimnazjum chłopcy:
1 miejsce – Sebastian Szklarzewski (Gimnazjum w Danówku)
2 miejsce – Krystian Kownacki (Gimnazjum w Danówku)
3 miejsce – Krystian Olechowski (Gimnazjum w Danówku)
4 miejsce – Mateusz Malinowski (Gimnazjum w Danówku)
5 miejsce – Patryk Modzelewski (Gimnazjum w Danówku)
6 miejsce – Sebastian Modzelewski (Gimnazjum w Danówku)

Wyniki seniorki kobiety:
1 miejsce – Marlena Świderska (Brzozowa)
2 miejsce – Daria Dzięgielewska (Białaszewo)
3 miejsce – Katarzyna Zwolińska (Ciemnoszyje)

Wyniki senior mężczyźni:
1 miejsce – Daniel Komosiński (Białaszewo)
2 miejsce – Maciej Sokołowski (Białaszewo)
3 miejsce – Jakub Olechowski (Białogrądy)
4 miejsce – Jarosław Gromadzki (Wierzbowo)
5 miejsce – Jarosław Grabowski (Białaszewo)
6 miejsce – Przemysław Krukowski (Danówek)

Sędziowie:
Andrzej Szklarzewski
Jarosław Gromadzki
Przemysław Krukowski
Jacek Szeszko

Organizatorzy:
Wójt Gminy Grajewo
Szkoła Podstawowa w Białaszewie

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Nie zostały wpisane jeszcze żadne komentarze...

Serwis komputerowy
Polecamy: Grajewianie.pl | Grajewo | Grajewska Izba Historyczna | Oferty pracy | Kino i rozrywka | Radio 5 | Radio Białystok | TVP Białystok | Grajewiak.pl | Gmina Wąsosz | SportowePodlasie.pl | Społeczne Pracownie | Tworzenie stron internetowych | Ogłoszenia Grajewo | UG w Radziłowie | Podlasiak.Info | OSP Grajewo | Doctor Rock | Praca |
Reklama | Współpraca | Prywatność | Regulamin Ogłoszeń | Regulamin Katalogu Firm | Regulamin Forum | Redakcja | Serwis Komputerowy

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
"INFOTECH" mgr Ruchlewicz; 19 200 Grajewo, ul. Konstytucji 3 Maja 2/1 | Infotech