Forum Portalu Grajewo24.pl
Forum Portalu Grajewo24.pl

Luźne Gatki - gdzie przyjecie weselne bar milenium,hotel emrald,oberza..

gregor - 23 Maj 2008, 16:53
Temat postu: gdzie przyjecie weselne bar milenium,hotel emrald,oberza..
Moze byliscie na weselu w lokalach takich jak bar milenium grajewo po remoncie,dom weselny u niecikowskich,hotel emerald-nowa wies ełcka czy oberza pod gontem w zdunkach?gdzie najlepiej??moze cos odnosnie obslugi,jedzenia,miejsca itd
siery - 23 Maj 2008, 20:32

Ja ostatnio miałem okazję gościć na przyjęciu weselnym w Millenium. Muszę przyznać, że obsługa jest dość sympatyczna, miła atmosfera no i oczywiście dobra oferta. Co do innych restauracji to nie mam pojęcia.
Monia - 23 Maj 2008, 21:25

Przyjęcie weselne które najmilej wspominam odbywało się w Knieji. Obsługa również miła, piękny wystrój, duże sale i extra rozplanowanie,a do tego piękny widok i pokaz sztucznych ogni nad jeziorkiem..ummm ;-)
asia - 24 Maj 2008, 12:05

moje przyjęcie weselne było w WENUSie ( Niecikowscy) i jeste zadowolona ze wszyskiego. Dekoracja wnętrza jest spoko, obsługa też dobra.Ważny jest też fakt że można wyjśc na zewnątrz i se posiedziec ( nawet fajnie zagospodarowane podwórko -ławeczka, kwiatuszki) i przede wszystkim nikt z zewnątrz nie przeszkadza. Niecikowscy mają dobry katering-wiec polecm.
Marek K. - 25 Maj 2008, 23:20
Temat postu: ehh
hmmm Dom Weselny Wenus.... mieliśmy tam "zaszczyt" gościć na sylwestra to chyba mówi samo za siebie :/ personel dawno juz powinien odejść na emeryturę chyba ze tak staro wyglądały a przede wszystkim było tam bardzo zimno mimo wyłączonej klimatyzacji--stanowczo odradzam!
gregor - 26 Maj 2008, 14:41

tez tak uwazam ze wenus odpada.Poza tym z tym calym nicikowskim nie mozna sie dogadac.Rozkrecilo mu sie to troche to urósł od razu i uwaza sie za Wielkiego :mrgreen: przedsiebiorce.Kiedys w garazu swinie bil a teraz menadzera udaje tylko z taka gadka i podejsciem to go konkrencja łyknie juz nie bawem...a z ta klimatyzacja to slyszalem ,ze trzeba chodzic sie upominac..bez sensu
Ewela - 27 Maj 2008, 16:07

Co do sylwestra w wenusie-rozczarowanie myślałam ze za takie pieniądze można było zaoferować wiecej jedzonka a nie tak pod wydzial! a co gorsze nie wszyscy "zasmakowali"
Sam dojazd do Wenus-a jest odstraszający stare obsmarowane magazyny. Odradzam !!

greg - 8 Czerwiec 2008, 10:17

Nie polecam tez baru w Toczylowie gdzie organizowane sa przyjecia weselne. Wlasciciel nie wywiazuje sie z umowy. Co innego obiecuje a co innego jest na stolach a raczej prawie nic na nich nie ma
Gosc - 9 Czerwiec 2008, 16:41

Polecam Knieje w Supraślu extra sala obsluga bardzo milano i te oczko wodne bajka ;-) :-> :-> :-> :-> :-> :-) :-) :-)
Monia - 9 Czerwiec 2008, 21:18

Moje wesele było w Szczuczynie w " BIESIADNEJ" polecam naprawdę SUPER !!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Daniel_Zet - 26 Czerwiec 2008, 01:04
Temat postu: Biesiadna
Najlepsze wesela na jakich bylem, byly wlasnie w Biesiadnej w szczuczynie, bardzo mila atmosfera i bardzo ladny lokal. Nawet brat chwali po studniowce ten dom weselny :)
ilka - 6 Listopad 2009, 14:55

Ja natomiast miałam wesele w Birawicie. Było super!Jedzenie bardzo pyszne, sala ładna, miła obsługa.Same plusy! Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Był to dla Nas nie zapomniany dzień i noc :)
kolek - 15 Maj 2010, 11:34
Temat postu: wesele
Polecam osobiscie Oberze pod gontem miedzy ełkiem a grajewem tam wszystko jest bardzo profesjonalnie załatwione i jedzenie pyszne.
kasia - 21 Czerwiec 2010, 18:16

Witam!
chcialabym odnowic temat sal weselnych w okolicach Grajewa. Jak jest teraz w Millenium? Czy wiecie cos na temat Zorzy w Prostkach?A moze jakies inne sale z noclegami?

monika - 11 Lipiec 2010, 21:00
Temat postu: sale weselne
polecam sale w boguszach nie ma takiej w okolicy
Aga - 13 Lipiec 2010, 14:59
Temat postu: Knieja Suprasl - fajne wesele było
Knieja zgadzam sie, przestrzeń na sali, ( są dwie, ja bawiłam sie na tej górnej) i luz, super organizacja, ładne pokoje, bardzo czysto i dobre jedzenie , podoba mi sie ze młodzi wchodząc maja ustawione kwiaty, nie wygląda to jakoś łyso na zdjęciach . Mi sie podobało
gość - 13 Sierpień 2010, 18:55
Temat postu: Re: Witam
Marcin napisał/a:
Potrzebuję materiału do portfolio także nagram wesele, chrzciny itd. ZA DARMO. Kontakt tylko tel. ERA 698-705-618

gość - 13 Sierpień 2010, 18:57
gość napisał/a:
Marcin napisał/a:
Potrzebuję materiału do portfolio także nagram wesele, chrzciny itd. ZA DARMO. Kontakt tylko tel. ERA 698-705-618

ja mam wesele dopiero w czerwcu 2011 :( ale zgodziłabym się

BIESIADNIK - 14 Sierpień 2010, 08:34

W MILENIUM WESELE TO POPRAWIN NIE MA Z CZEGO ZROBI..........
wiesiek - 24 Wrzesień 2010, 15:26

oberża pod gontem- płacisz i wiesz za co;) przyjęcie wesele na ponad 200 osób, szyba obsługa i wspaniała manager p. Ula! jedzenie pyszne, piękna lokalizacja i zero problemów;) troszkę słaba klimatyzacja jak na ponad 35 stopni na zewnątrz;p ale polecam
gość - 1 Październik 2010, 17:24

nie polecam kamerzysty Tomasza Waska,
Gość - 5 Październik 2010, 19:48

Ja to byłem na weselu w ośrodku w Boguszach i powiem wam szczerze, że było rewelacyjnie! Ładny wystruj wnętrza i co rzadko zdarza się w tego typu restauracjach, posiłki podawane są ciepłe i na czas.
KAMERALNA MOŻE - 5 Październik 2010, 22:30

KAMERALNA JAK BYLA WCZEŚNIEJ TO OK..GDYBY NIE KLIMA TO BYŚMY PADLI ZA WCZEŚNIE..A ŚRODEK LATA BYL(ROK TEMU)..NA TAKĄ NIE ZA DUŻĄ IMPREZE OCZYWIŚCIE POLECAM..ALE NIE WIEM JAK TERAZ..POZDRAWIAM
małzenstwo - 7 Październik 2010, 13:00
Temat postu: sala
Nasze wesele odbyło się w osrodku w Boguszach.Rewelacja pod kazdym względem.Oczywiscie zespol był przez nas zamówiony.Pozdrawiamy właścicieli Tomek iAgnieszka.
karol - 7 Październik 2010, 14:59

Polecam Perłę Mazur w Chruścielach kolo Ełku. Miałem tam swoje wesele. Profesjonalna obsługa, cena porównywalna do innych lokali, ale co najlepsze, to otoczenie lokalu - las i jezioro.
Gość - 7 Październik 2010, 21:41

Byłam na weselu w Biesiadnej Jedzenie super obsługa super sala super !!! Naprawdę polecam
!

Jan - 15 Październik 2010, 22:23

Nie polecam Bogusz, brak profesjonalizmu.
profesjonalista ;) - 15 Październik 2010, 22:37

Z ciekawości zapytam, co oznacza brak profesjonalizmi wg. Ciebie?
marcin - 17 Październik 2010, 01:41
gość napisał/a:
gość napisał/a:
Marcin napisał/a:

ja mam wesele dopiero w czerwcu 2011 :( ale zgodziłabym się

Proszę o kontakt tel. jak tak. Pozdrawiam.

???????????? - 25 Październik 2010, 13:41
Temat postu: sala weselna w Popowie
Jakie jest Wasze zdanie na temat sali weselnej w Popowie, dokładnie tej małej na górze. Chcemy tam zrobić wesele, ale zastanawiamy się, czy to dobry wybór. Jedyny minus jak na razie to łazienki do których wchodzi się prosto z sali:/ :/ no i ponoć obsługa nie jest zgrana,

Bardzo proszę o wszelkie rzetelne informacje, szczególnie młodych, którzy robili tam wesele, ale i gości. Co się podobało, a co nie, na co zwrócić uwagę, czego pilnować, żeby być zadowolonym z własnego wesela. Bedzięmy bardzo wdzięczni za wszelkie info!!!

???????????? - 25 Październik 2010, 13:45
Temat postu: sala weselna w Popowie
Marek, może Ty jeszcze masz coś do powiedzenia?:) Możemy się umówić na rozmowę telef. albo pogadać w inny sposób. Moje GG 4157670
jarek - 14 Grudzień 2010, 12:33

Ja polecam Wenus w Grajewie. Przede wszystko jakość jedzenia jest na najwyższym poziomie. Wszystkie potrawy są świeże, bogato udekorowane i naprawdę dobre. Właściciel stawia sprawę jasno - płacisz ustaloną kwotę za osobę i już nic Cię nie interesuje (no poza wódeczką). Cena zwiera ciasta, napoje, tort weselny za co w innych lokalach trzeba dopłacać ekstra.

Właściciele umieścili też na swojej stronie internetowej terminarz rezerwacji, więc nie wychodząc z domu możemy wybrać dogodny wolny termin wesela.

marek - 14 Grudzień 2010, 17:03

Juz drugi temat i znów jarek zachwalasz wenus :] Widać ze marketing swoje robi ale wciskanie takiego kitu może przynieść odwrotny skutek.W większości lokalów jest tak że płacisz z góry założoną kwotę i dostajesz 5 gorących posiłków,ciasta,owoce etc.Czyoczywiscie mozna dowolnie żonglować, wiec nie ejst tez tak że gdy goście sie nie najedzą to tylko wina lokalu ale tez być może panstwo młodzi wraz z rodzicami postanowli oszczedzić.a ten terminarz i tak nie ejst przydatny bo takie eventy jak wesela to trzeba załatwiać w 4 oczy a wolny termin to najmniejszy problem bo i tak planuje sie to ze sporym wyprzedzeniem.Pomijam ze terminarz to tez forma promocji ze niby tak zajęte a co do czego to jakoś udało mi sie "wcisnąć"
jarek - 14 Grudzień 2010, 23:44

Może i marketing mają doby i dzięki niemu mnie przekonali do swoich usług. Piszę że u niecikowskich wszystko jest wliczone w cenę bo wkurza mnie jak dzwonie do lokalu pytam o cena dostaję odpowiedź przykładowo 150zł za osobę a gdzieś na końcu rozmowy wychodzi że cena nie zawiera tora weselne ciast czy napoi. Nie mogę tego zrozumieć chyba wódkę trzeba czymś przepić a ciasta i tort weselny to chyba standard na polskich weselach.
Czy terminarz to promocja nie wiem ale można to sprawdzić, każdy może wybrać dzień który jest zajęty i zadzwonić z chęcią organizacji wesela, jeżeli uda się zrobić rezerwacje to wszystko będzie jasne.

Ola - 15 Grudzień 2010, 01:30

Byłam jakiś czas temu na weselu w Folkowej (To tam na rogatkach miasta od strony rzeki Ełk). Co prawda wesela tam organizowane są raczej małe bo około 80 osób max, ale za to jedzenie super, klimatyzacja działa idealnie i co najważniejsze właściciel na miejscu, także obsługa chodzi jak w zegarku. Wystrój też ciekawy , nie taki tandetny kicz jak w niektórych Grajewskich salach weselnych ale kwestia gustu. Na małe wesela super, dużych nie ma szans udźwignąć. Teraz wybieram się tam na sylwka także zobaczymy.
marek - 15 Grudzień 2010, 16:02

jarek napisał/a:
Może i marketing mają doby i dzięki niemu mnie przekonali do swoich usług. Piszę że u niecikowskich wszystko jest wliczone w cenę bo wkurza mnie jak dzwonie do lokalu pytam o cena dostaję odpowiedź przykładowo 150zł za osobę a gdzieś na końcu rozmowy wychodzi że cena nie zawiera tora weselne ciast czy napoi. Nie mogę tego zrozumieć chyba wódkę trzeba czymś przepić a ciasta i tort weselny to chyba standard na polskich weselach.
Czy terminarz to promocja nie wiem ale można to sprawdzić, każdy może wybrać dzień który jest zajęty i zadzwonić z chęcią organizacji wesela, jeżeli uda się zrobić rezerwacje to wszystko będzie jasne.

chyba pomyliłeś się bo powinien napisać "mamy dobry marketing" Jesli tylko marketing Cie przekonuje do usług danej firmy to współczuje bo żyjesz w bardzo ograniczonym świecie.Z Twoim rpzykładem sie zgadzam ale są też miejsca gdzie cena jest mniejsza,cena nie ejst wliczona ale na koncu wyjdzie na to samo, trzeba sie tylko dowiadywac a nie slepo ufac kolorowym napisom.Bo w nich czestoi jest tak jak w reklamach telefonów.Telefon od 1 zł i abonament 20 zł,po czym sie oakzuje ze ten tel faktycznie 1 zł kosztuje ale w najzywszym abonamencie.I co wg Ciebie tez tyle informacji wystarczy i nalezy brac w ciemno.Także p.Marku wystarczy tej żenady.
Pozdrawiam

kasia - 15 Grudzień 2010, 17:59

jarek - marek,
marek - jarek,
ja i ty,
ty i ja,
ty to ja
ja to ty,
kto jest dobry a kto zły?

Gość - 15 Grudzień 2010, 19:51

tylko nie millenium!!!! brak słow na ten lokal. jezeli to tak mozna nazwac!!!
jarek - 15 Grudzień 2010, 22:31

Anonymous napisał/a:
tylko nie millenium!!!! brak słow na ten lokal. jezeli to tak mozna nazwac!!!

A może jakieś konkrety bo argumentacji nie bo nie to trochę mało aby przekreślić lokal.

gość - 20 Grudzień 2010, 00:00

Z narzeczonym organizujemy wesele w Popowie w czerwcu 2011. Jesteśmy pewni, że sala w Popowie jest ubezpieczona w przypadkach zatruć, pożarów itp. Ogólnie pytając się znajomych, którzy mieli okazję tam gościć uzyskaliśmy optymistyczne nastawienie do obslugi, sali i właścicieli. Sami też tam byliśmy 2 razy na weselu. Wiemy, że w menu są zawarte duże porcje potraw, a przede wszystkim są różnorodne. Zostaliśmy tez poinformowani, że firma ta wystawia faktury vat czy też paragony. W związku z tym uważam, iż Twoje zarzuty są bezpodstawne i wychodzą jakby bezpośrednio od konkurencji. Ogólnie jak dla mnie duży plus dla tego gospodarstwa agroturystycznego. :spoko:
gosc - 8 Styczeń 2011, 15:50

gość napisał/a:
Z narzeczonym organizujemy wesele w Popowie w czerwcu 2011. Jesteśmy pewni, że sala w Popowie jest ubezpieczona w przypadkach zatruć, pożarów itp. Ogólnie pytając się znajomych, którzy mieli okazję tam gościć uzyskaliśmy optymistyczne nastawienie do obslugi, sali i właścicieli. Sami też tam byliśmy 2 razy na weselu. Wiemy, że w menu są zawarte duże porcje potraw, a przede wszystkim są różnorodne. Zostaliśmy tez poinformowani, że firma ta wystawia faktury vat czy też paragony. W związku z tym uważam, iż Twoje zarzuty są bezpodstawne i wychodzą jakby bezpośrednio od konkurencji. Ogólnie jak dla mnie duży plus dla tego gospodarstwa agroturystycznego. :spoko:

Haczyk jest w tym że to jest gospodarstwo agroturystyczne zlokalizowane
pomiędzy innymi gospodarstwami rolnymi ze zwierzętami hodowlanymi i ich
odchodami. Ubezpieczyć się może każdy. Faktury gospodarstwo też może
wystawiać ale na nocleg lub za bilety na zwiedzanie obory a nie za
organizację przyjęcia weselnego.
Możecie mi nie wierzyć ja tu tylko piszę swoje zdanie ale każdy może
sprawdzić tą i inną salę jakie posiada uprawnienia w Urzędzie Miasta,
Sanepidzie lub w Straży pożarnej.

kamila - 8 Styczeń 2011, 16:35

a w toczyłowie jak wygladaja wesela,niebyłam ale rózne sa opinie
Gość - 8 Styczeń 2011, 19:45

Mieliśmy wesele w Popowie i jestem bardzo zadowolona. Miła obsługa, jedzenie smaczne, a przede wszystkim cana bardzo niska. Dostałam paragon z kasy fiskalnej na tę okoliczność. Suma i vat uwidocznione na paragonie. Szefowa pytała czy nie potrzebna jest faktura vat, ale jest mi ona zupełnie niepotrzena, więc odmówiłam, a jako dowód wpłaty wzięłam paragon.
klient - 9 Styczeń 2011, 11:07

gosc napisał/a:
gość napisał/a:

Chłopie, o czym ty gadasz? Albo jesteś z konkurencji albo nie doinformowany. Przyjdź, zrób imprezę i poproś o fakturę, to Ci ją wydadzą a nie rozsiewasz jakieś banialuki. Uprawnienia też sprawdzałem i szczerze powiem ma znacznie leprze niż niejedna grajewska czy szczuczyńska knajpa... Zawiść ludzka nie zna granic ;/ Ale widzę, że w prawie każdej branży tak jest...

ja - 10 Styczeń 2011, 19:07

a ja ci polecę wystrój kościoła pani Danusia z BAZARKU U DANUTY robi to przepięknie ja byłam bardzo zadowolona zdjęcia można obejżeć na *-******* w promocjach na i cena jest dobra w porownaniu z innymi kwiaciarniami
Prawda - 2 Luty 2011, 13:25

klient napisał/a:
gosc napisał/a:
gość napisał/a:

Chłopie, o czym ty gadasz? Albo jesteś z konkurencji albo nie doinformowany. Przyjdź, zrób imprezę i poproś o fakturę, to Ci ją wydadzą a nie rozsiewasz jakieś banialuki. Uprawnienia też sprawdzałem i szczerze powiem ma znacznie leprze niż niejedna grajewska czy szczuczyńska knajpa... Zawiść ludzka nie zna granic ;/ Ale widzę, że w prawie każdej branży tak jest...

Nie wiem jak można mieć lepsze uprawnienia, je albo się ma albo nie ma. Zachęcam do sprawdzania lokali w Urzędzie Miasta, Sanepidzie lub w Straży pożarnej, lepiej poświęcić chwilę niż zostać w ręką w nocniku.

danek - 2 Luty 2011, 14:42

polecam pesjonat stach bardzo ladnie umiejscowiony, lokal bardzo ladny i bardzo dobre jedzenie, a co wazne nie jest drogo
gość - 2 Luty 2011, 15:55

danek napisał/a:
polecam pesjonat stach bardzo ladnie umiejscowiony, lokal bardzo ladny i bardzo dobre jedzenie, a co wazne nie jest drogo

Ja mam swoje zdanie co do niedorgich usług. Jeżeli dana usługa jest tańsza od obowiązujących średnich cen rynkowych to nie ma co liczyć na dobrą jakość. Pomyśl sam czy świadczyłbyś usługi na wysokim poziomie jeżeli byś na nich nie zarabiał, powiedzmy sobie prawdę jeżeli chcemy otrzymać wartościowy produkt to trzeba za niego uczciwie zapłacić.

marta - 2 Luty 2011, 18:31

Popełniasz błąd w myśleniu, żeby zdobyć udziały w rynku wiele firm sprzedaje swoje usługi poniżej kosztów, później gdy ma już ugruntowaną pozycję na rynku, ceny podnosi. Teraz już ci się trochę rozjaśniło?
marko - 3 Luty 2011, 07:30

Prawda napisał/a:
klient napisał/a:
gosc napisał/a:
gość napisał/a:

Nie wiem jak można mieć lepsze uprawnienia, je albo się ma albo nie ma. Zachęcam do sprawdzania lokali w Urzędzie Miasta, Sanepidzie lub w Straży pożarnej, lepiej poświęcić chwilę niż zostać w ręką w nocniku.

Dokładnie.Ja tak się zastanawiam jak to jest u nas z tym sanepidem i innymi tego typu instytucjami.Firmy bardzo mocno się reklamują,wszyscy wiedzą co robią,mało tego władze Grajewa same z takich usług korzystają.Chcodzi mi tutaj mianowicie o pana Niecikowskiego.Przeciez w tej sali moze robic imprezy bodajże tylko do 130 osob,a robi się większe...
Tak samo Sala w Popowie,jeśli oficjalnie nie jest sala weselną to czy może sie jako taka reklamować?Czy to wszystko jest zgodnie z prawem?
Czy też może jest tuaj przymykane przysłowiowe oko i sprawa rozchodzi sie tylko o to by by wyłapać jak najwiekszą sale,zarejestrować jako agroturystykę i ciąć grajewski rynek grając nie fair?

No i ostatnia sprawa.Czemu u nas w Grajewie ludzie są tak krótkowzroczni.Na zakupy nierzadko jezdzą do Białegostoku,Elku,Warszawy...Na imprezy jezdzimy do Bartla,Rydzewskiego,Popowa...Wyprowadzamy nasz kapitał poza granice miasta,a potem dziwimy sie ze nie ma pracy,usług,lokali.Pozdrawiam Grajewiaków bo nawet nie wiecie co tracicie.Jak tylko wrocę zza wielkiej wody tez chcę cos otworzyć w moim kochanym miasteczku,tylko przeraza mnie trochę mentalnośc mieszkańców.Chyba powinniśmy mieć troche wiecej skromności,a wtedy miasto bedzie miało wiecej pieniedzy na rozwoj.Bye

danek - 3 Luty 2011, 11:37

gość napisał/a:
danek napisał/a:

Ja mam swoje zdanie co do niedorgich usług. Jeżeli dana usługa jest tańsza od obowiązujących średnich cen rynkowych to nie ma co liczyć na dobrą jakość. Pomyśl sam czy świadczyłbyś usługi na wysokim poziomie jeżeli byś na nich nie zarabiał, powiedzmy sobie prawdę jeżeli chcemy otrzymać wartościowy produkt to trzeba za niego uczciwie zapłacić.

Zgadzam się z Tobą, lecz kiedyś pracowałem w takim lokalu i to że jest taniej niż u innych nie znaczy wcale że gorzej, na imprezach jest strasznie duża przebitka z tego co widziałem ten pensjonat nie utrzymuje się z samych imprez wiec nie musi robić wysokich cen aby zarabiać. Masz prawo do swojego zdania, lecz ja tylko polecam gdyż byłem i wiem że jest tam bardzo fajnie.

) - 6 Luty 2011, 23:51

bo grajewscy przedsiębiorcy chcą (kasy) dużo i szybko, więc walą ceny z kosmosu
i dlatego wszyscy wolą to zrobić w okolicy, dojazd obecnie nie jest problemem

martaa - 7 Luty 2011, 12:40

Ludzie, jakby tanio nie było wy i tak do żadnego porządnego lokalu nie przyjdziecie, bo się wstydzicie i o czym tu dyskutować...
danek - 8 Luty 2011, 00:58

) napisał/a:
bo grajewscy przedsiębiorcy chcą (kasy) dużo i szybko, więc walą ceny z kosmosu
i dlatego wszyscy wolą to zrobić w okolicy, dojazd obecnie nie jest problemem

Najlepiej wszystkich w jedna szufladę wsadzić i git. A nikomu sie nie chcę dupy ruszyć ale do narzekania to każdy pierwszy..

przedsiębiorca - 9 Luty 2011, 14:07

Prawie wszyscy (bo zdarzają się osoby które potrafią docenić czyjąś pracę) narzekają że wszystko jest za drogie i chcieliby taniej.

Nie wszyscy sobie zdają sprawę ile przedsiębiorca musi zapłacić podatków od każdej sprzedanej usługi.
Podam może przykład, jeżeli przyjdzie do Ciebie hydraulik, przepcha Ci kibel i weźmie za to 10zł to do jego prywatnego portfela wpadnie nie za wiele:

w tych wspomnianych 10zł jest 23% podatku wat czyli bez podatku zostaje ok 8,20 zł
od tych 8,20 trzeba zapłacić podatek dochodowy (najniższa stawka to 18%) czyli 1,48 zł

zostaje 6,72 dla hydraulika
pamiętajmy że fachowiec musiał jeszcze do nas dojechać i mieć narzędzie którym przetkał na kibel co też kosztuje.

Pomyśl następnym razem jak będziesz chciał się targować

jedrzej - 9 Luty 2011, 15:11

marko napisał/a:
Prawda napisał/a:
klient napisał/a:
gosc napisał/a:
gość napisał/a:

Dokładnie.Ja tak się zastanawiam jak to jest u nas z tym sanepidem i innymi tego typu instytucjami.Firmy bardzo mocno się reklamują,wszyscy wiedzą co robią,mało tego władze Grajewa same z takich usług korzystają.Chcodzi mi tutaj mianowicie o pana Niecikowskiego.Przeciez w tej sali moze robic imprezy bodajże tylko do 130 osob,a robi się większe...
Tak samo Sala w Popowie,jeśli oficjalnie nie jest sala weselną to czy może sie jako taka reklamować?Czy to wszystko jest zgodnie z prawem?
Czy też może jest tuaj przymykane przysłowiowe oko i sprawa rozchodzi sie tylko o to by by wyłapać jak najwiekszą sale,zarejestrować jako agroturystykę i ciąć grajewski rynek grając nie fair?

No i ostatnia sprawa.Czemu u nas w Grajewie ludzie są tak krótkowzroczni.Na zakupy nierzadko jezdzą do Białegostoku,Elku,Warszawy...Na imprezy jezdzimy do Bartla,Rydzewskiego,Popowa...Wyprowadzamy nasz kapitał poza granice miasta,a potem dziwimy sie ze nie ma pracy,usług,lokali.Pozdrawiam Grajewiaków bo nawet nie wiecie co tracicie.Jak tylko wrocę zza wielkiej wody tez chcę cos otworzyć w moim kochanym miasteczku,tylko przeraza mnie trochę mentalnośc mieszkańców.Chyba powinniśmy mieć troche wiecej skromności,a wtedy miasto bedzie miało wiecej pieniedzy na rozwoj.Bye

pewnie

mariola - 9 Luty 2011, 15:13

jedrzej napisał/a:
marko napisał/a:
Prawda napisał/a:
klient napisał/a:
gosc napisał/a:
gość napisał/a:

pewnie

ludzie nie widzą wielu rzeczy poniewaz obecna wladza mysli tylko o swoich wydatkach majac poczciwych obywateli gdzies :/

gość - 9 Luty 2011, 15:38

Jeżeli sami nie zaczniemy o siebie dbać to nikt tego nie zrobi za nas. Jeżeli będziemy kupować towary i usługi od naszych lokalnych uczciwych (podkreślam uczciwych płacących podatki przedsiębiorców) to wszystkim wyjdzie to na dobre. Przedsiębiorcy dadzą pracę dorosłym a z podatków będą pieniądze dla rozwoju miasta.

Każdy narzeka że bogaci i politycy kradną i to jest prawda ale pomyślcie ile kradniemy my zwykli przeciętni ludzie, wtedy kiedy nie skasujemy biletu w autobusie, ściągniemy pirackie programy, filmy czy muzykę z internetu, nie zapłacimy abonamentu za TV, nie zapłacimy podatku itp

Nagle okazuję się że te nawet duże kradzieże polityków to nic w stosunku do malutkich kradzieży milionów obywateli.

o - 25 Luty 2011, 13:57

ojjj tam ojjjj tam
gość - 25 Luty 2011, 18:28

byłem ostatnio w wenusie totalna szmira, brak profesjonalizmu, własciciel nie dba o swoja reputację, jeżeli tanio to nie rób człowieku wcale bali........... Pozdrawiam Panie Niecikowski.
marek - 26 Luty 2011, 15:15

Imprezy u Pana Niecikowskiego nie sa zle, ale w Milenium wlasciciel jest nieokrzesany. Warunki sa bardzo zle. Dziwie sie mieszkancom, ze tej budy jeszcze nie rozwalili, w leci much roje, nie mozna wyjsc przed sale. Masakra po prostu.
Gdybym mial robic impreze jakas to na pewno nie w Milenium.

ola - 27 Luty 2011, 16:20

tylko nie do millenium ludzie tylko nie tam!
ukasz - 28 Luty 2011, 20:00

bez kitu tylko nie tam, gospode bartla polecam
tym - 28 Luty 2011, 21:23

polecam biesiadna
Kassia - 3 Marzec 2011, 07:39

marek napisał/a:
Imprezy u Pana Niecikowskiego nie sa zle, ale w Milenium wlasciciel jest nieokrzesany. Warunki sa bardzo zle. Dziwie sie mieszkancom, ze tej budy jeszcze nie rozwalili, w leci much roje, nie mozna wyjsc przed sale. Masakra po prostu.
Gdybym mial robic impreze jakas to na pewno nie w Milenium.

Panie Marku zapomniał pan zmienić podpis...swoja droga naprawdę poniżej krytyki jest takie pisanie.Kiepska to reklama gdy jednocześnie skreśla się jeden lokal a wielbi inny...Szczególnie, ze jak wiadomo niecikowski to to samo co milenium z taka różnica, że niecikowski jest bardziej "dla chłopa", bo zgrabnej i innowacyjnej dekoracji tma nie uswiadczysz,wszystko na jedno kopyto

Marek - 3 Marzec 2011, 15:59

Nie rozumiem gdzie postawić znak równości między Milenium a Wenusem... To tak jak pan Niecikowski reprezentujący dawny ród szlachecki, a dziewczyna - chłopka pańszyźniania zwana dawniej "ch....ką".
karolek - 3 Marzec 2011, 22:21

na domówke najlepiej
karolek - 4 Marzec 2011, 18:50

bar milenim uwaga uprzejmie ,,upszejmie donosze,,papa odszedl
marek - 4 Marzec 2011, 20:54

oj nieladnie ,nieladnie ,panie wiszaszmaty
klocek - 6 Marzec 2011, 16:51

Wenus?To tam gdzie jedzenie jest przygotowywane w garażu,dobrze kojarze?

haha ale jaja.Niecikowskiemu nerwy puszczja.To ja ze swojej strony proponuje administartorowi żeby pokazał adresy IP, da się łatwo namierzyć czy są od jednej osoby.Gdyby zebrac ze wszytkich forów to by wyszło kto tak dba o szeroko pojęty PR

jacu - 18 Maj 2011, 13:10

Niecikowscy budują nową salę ciekaw o ile cenę dźwigną ?
jacu - 25 Maj 2011, 12:22

Znacie jakąś godną polecenia konkurencję Niecikowskiego? Czy jest on monopolistą w naszym regionie?
Marek - 25 Maj 2011, 17:11

Jeśli lubisz zabawy w szopie ,a jedzenie odgrzewane to Niecikowscy Ci to wszystko zapewnią!! Są pod tym względem bezkonkurencyjni. Jeśli natomiast wolisz kulturalny lokal z dobrym jedzeniem, to w regionie na pewno takie znajdziesz.
monia - 25 Maj 2011, 19:22

a kto udekoruje auto najlepiej w miescie?
Krystyna - 31 Maj 2011, 20:36

No chyba Marek to przedstawiciel konkurencji, ja sama brałam kilka razy katering od Niecikowskich na wynos i wszystko zawsze było świeże i smaczne.
ola - 31 Maj 2011, 20:40

Jedyne co moge powiedziec to to ze w Milenium sa niskie ceny i jeszcze nizsza jakosc jedzenia i obslugi.
marycha - 4 Czerwiec 2011, 17:02

a ja tam wole stać przy garach, czasem coś przypale ale to zawsze swoje i tanie
Ania - 15 Czerwiec 2011, 02:01

Marek a Ty znów?Marketing przez oczernianie konkurencji nie jest najlepiej widziany.Piszesz 2 posty w odstępie 4 minutowym w których to
a)oczerniasz konkurencje
b) oczywiście siebie stawiasz jak zwykle "świeżo i smacznie"
Weź się chłopie bo już Ci wszystkie włosy wypadły od tej zgryźliwości.

właściciel i konkurencja - 15 Czerwiec 2011, 11:49

Czy wy ludzie całkiem już ześwirowaliście, czy naprawdę myślicie że na tym świecie są tylko cwaniaki i krętacze. Zastanówcie się co piszecie.

Jak ktoś pisze że katering jest nie dobry to musi to być konkurencja a jak chwali i mu smakowało to że właściciel. Już czytać tego nie mogę! Czy ktoś wziął pod uwagę że być może któraś z wypowiedzi została napisana przez niezadowolonego lub zadowolonego klienta?

Być może sprawę załatwiłaby publikacja adresów IP ale to już leży w gestii administratora.

Ania - 15 Czerwiec 2011, 21:52

Oczywiście, że to załatwiłoby sprawę.Ale mi chodzi o to ze obserwowałam tą sprawę od początku i można zobaczyć jeden schemat.Niech tylko ktoś napisze coś złego na wiadomy katering to zaraz jest odzew, że oczywiście wszystko jest ok a potem jeszcze wjazd na innych.Zdarza się oczywiście w odwrotnej kolejności :]
Wiadomo jaki jest problem z oczernianiem w internecie ale anonimowość w nim jest tylko pozorna, jestem ciekawa czy takie zachowanie podchodzi jakoś pod kodeks?Bo czymś innym jest wyrażanie swojej opinii a czymś innym durne oczernianie.

Mateusz - 17 Czerwiec 2011, 12:40

Myślę że stwierdzenie że coś komuś nie smakowało to nie oczernianie a tylko wyrażenie swojej opinii a na szczęście mamy wolność słowa.
My Polacy mamy taką jedną wielką wadę: Jeżeli nasz sąsiad będzie miał dwie krowy a my jedną to nie będziemy się starać aby mu dorównać i też mieć dwie krowy tylko w nocy pójdziemy i zarżniemy mu krowę żeby nie był lepszy od nas.

Narzekanie na innych i wszystko dokoła opanowaliśmy doskonale. Teraz czas na naukę chwalenia i dostrzegania wspólnego dobra i interesów.

Więc napiszmy jakieś dobre opinie na temat lokali weselnych w naszej okolicy. Żebyśmy wiedzieli gdzie zamawiać katering w przyszłości.

Darek - 17 Czerwiec 2011, 14:11

To zróbmy tak.
Znalazłem kilka miejsc gdzie można zrobić wesele lub inne przyjęcie. Strony wypisałem w kolejności alfabetycznej. Na początek daję wszystkim +1 punkt. Jeżeli uważasz że któryś z lokali jest OK przekopiuj listę i dodaj mu jeden punkt. Jeżeli znasz jakieś miejsce godne polecenia dopisz je do listy.

była_Grajewianka - 19 Czerwiec 2011, 01:41

ojjjjacieeee a wy dalej w tym Grajdołku macie te przyiemne problemy?Właśnie wróciłam z niezłej imprezki, swoja drogą brakuje tego w Grajewie żeby młodzi mieli gdzie się wyszaleć.Ale że mam troche wiedzę to napisze cos od siebie

Co do tej jakości to chyba nie jest ona az tak niska skoro swego czasu w Milenium był premier razem ze sowim BOR-em.Wiem bo byłam tam wtedy praktykantką i nie sądzę aby poziom obnizył sie od tego czasu bo byłoby szkoda.

Przestancie sie przepychac bo pracy starczy dla wszystkich trzeba tylko checi.

Pozdrawiam Grajewiaków!

Gość - 19 Czerwiec 2011, 19:02

bar milenium-2
Gość - 26 Czerwiec 2011, 21:20

he..he..do baru na piwo, nie z weselem
zdzis - 12 Lipiec 2011, 06:39

A jak jedzenie w Boguszach, rzeczywiście jest go tak mało i pustki na stolach, jak piszą w niektórych postach? Czy to tylko bieuczciwe wpisy konkurencji? Był Ktos, bo zastanawiam się nad wyborem tego lokalu na przyszły rok. Proszę o uczciwą odpowiedź i z góry dziękuję!
zdziś - 17 Lipiec 2011, 09:40

Był może ktoś na weselu w Boguszach?
magdallena - 20 Lipiec 2011, 12:54
Temat postu: BIRAWIT - NIE POLECAM
Napewno odradzilabym ''restauracje'' Birawit. Obsluga nadaje sie do obory, tam znalazlaby napewno wspolny jezyk ze zwierzetami. W moim przypadku jedzenie bylo okropne. ogolnie zle wspominam dzien w ktorym tam trafilam. Kolezanka miala tam wesele i z tego co wiem tez nie jest zadowolona, szczegolnie z traktowania jej przez szefostwo. Banda złodziei ktorym zalezy tylko na pieniadzach. serdecznie odradzam to miejsce
xyz - 30 Lipiec 2011, 08:01

A co z Boguszami? W ogóle już nie organizują wesel? Nikt nie był?
klaudia - 8 Sierpień 2011, 22:06

Ja byłam w Boguszach w tym roku i jeżeli młodzi nie płacili więcej niż 100zł za osobę to może być. Jeżeli cena była wyższa to jedzenia było za skromnie.

Jak ktoś wie jaka jest tam cena za osobę to niech napisze.

xyz - 9 Sierpień 2011, 05:51

100 za osobę? Ceny są znacznie wyższe, w zależności od wybranej opcji. Klaudia mogłabyś rozwinąc temat z jedzeniem, co znaczy skromne? Będę wdzięczny i z góry dziękuję!
klaudia - 18 Sierpień 2011, 11:27

xyz napisał/a:
100 za osobę? Ceny są znacznie wyższe, w zależności od wybranej opcji. Klaudia mogłabyś rozwinąc temat z jedzeniem, co znaczy skromne? Będę wdzięczny i z góry dziękuję!

Hej

Głównie chodzi mi o to że po podaniu obiadu przez dwie godziny na stołach było praktycznie pusto (były tylko owoce i cukierki). Goście nie mieli co przegryźć do wódki. W tym czasie podano kawę i herbatę ale bez ciasta :/

xyz - 19 Sierpień 2011, 05:23

Bardzo Ci dziękuję Klaudio. W takim razie to chyba jedyny lokal w Grajewie, który (jeżeli wierzyć Twoim słowom) oszczędza na jedzeniu, stąd u Nich wolne terminy. Szkoda, bo miejsce przyjemne. Jeszcze raz bardzo dziękuję za odpowiedź.
ola - 22 Sierpień 2011, 22:00

Moja siostra miała wesele w Zajeździe Zaścianek . Wszyscy byli bardzo zachwyceni, zarówno jedzonkiem jak i samym miejscem. Mają bardzo elegancką i gustowną salę.
janek - 24 Sierpień 2011, 22:40

ola napisał/a:
Moja siostra miała wesele w Zajeździe Zaścianek . Wszyscy byli bardzo zachwyceni, zarówno jedzonkiem jak i samym miejscem. Mają bardzo elegancką i gustowną salę.

Witem
A jakie tam ceny za osobę są w tym zaścianku ?

Janusz Z. - 11 Październik 2011, 20:36

A ja polecam z całą odpowiedzialnością Bogusze. Miałem tam wesele we wrześniu. Goście zachwyceni, jedzenie super (absolutnym kłamstwem jest twierdzenie o pustych stołach!- wymysł konkurencji), smacznie, poza tym ok. 50 miejsc noclegowych i profesjonalna obsługa pod każdym względem. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Nie sądze, żeby można było zorganizować wesele w naszych okolicach na wyższym poziomie.Bardzo dziękuję Pani Agnieszce Karwowskiej i wszystkim pracownikom! Nie widzę powodu, żeby organizować przyjęcie weselne w Ełku, mając pod nosem Bogusze.Pozdrawiam
karl - 12 Październik 2011, 09:23

oby nie do Millenium bo szczerze NIE POLECAM!
tomek - 12 Październik 2011, 14:57

Wesele już wiem gdzie zrobić ale nie żenię się więc mi ta wiedza do niczego nie jest potrzeba. Za to chcę iść na sylwestra i dobrze się zabawić. Gdzie mam iść?
ironia - 13 Październik 2011, 23:07

karl napisał/a:
oby nie do Millenium bo szczerze NIE POLECAM!
-widac konkurencja milenium nie spi:P
$$$ - 14 Październik 2011, 18:44

Ja ostatnio byłem na weselu w Żebrach sala duża bardzo ładna, na zewnątrz niedawno po remoncie , co prawda trzeba katering ale słyszałem że to wyszło tanio, na pewno taniej niż Szczuczyn,Grajewo czy inne , sale z jedzeniem.
he - 14 Październik 2011, 19:40

tanio nie znaczy zawsze dobrze...
$$$ - 15 Październik 2011, 01:10

he napisał/a:
tanio nie znaczy zawsze dobrze...

i tu nie masz racji bo jedzenie było bardzo dobre , na stole pusto nie było (katering z Radziłowa) wszystko dobre, więc akurat w tym przypadku tanio znaczy dobrze

*** - 20 Październik 2011, 13:57
Temat postu: Popowo maszynka do pieniędzy
Sala w Popowie to maszynka do zarabiania pieniędzy. Chcesz mieć na co narzekać to zrób sobie tam wesele lub inną imprezę!
gardocki - 20 Październik 2011, 21:07

Gosciu, jeśli masz jakiś problem, dzwon, mój tel:604122765. co do konkurenji nie wypowiadam się. gardocki
*** - 21 Październik 2011, 16:41

gardocki napisał/a:
Gosciu, jeśli masz jakiś problem, dzwon, mój tel:604122765. co do konkurenji nie wypowiadam się. gardocki

Jak chciałam wyjaśnić mój problem to się spotkałam z agresją a że za usługę zapłaciłam wcześniej to nie wiele miałam do powiedzenia a numer telefonu dobrze znam.

ela - 28 Styczeń 2013, 18:39

naprawdę w Boguszach puste stoły?
Sylwuśka500 - 29 Styczeń 2013, 10:42
Temat postu: BOgusze zdecydowanie NIE!
Przeraziło mnie wesele w Boguszach. Jak zobaczyłam stoły za 170 zł za/os to myślałam, że doznam zawału. Byłam szczerze przekonana iż skromność wynika z najtańszej opcji 120 zł/os, a co sie okazało była to opcja za 170 zł. Na talerzu 5 plastrów wedliny wszytsko w maciupenkich pojemniczkach. Strach sie poczestowac bo dla innych zabraknie. Naprawde zawiodłam się. A tak mi się podobał namiot i otoczenie. Gdyby popracowali nad jedzeniem to może byłby tam potencjał!
antek - " FILM &qu - 21 Luty 2013, 15:00
Temat postu: bar - przyjęcie
Polecam tylko i wyłącznie P. Niecikowskiego oraz u Pana Adama w restauracji " BIESIADNA " -- Wszystko oky !!! nic dodać nic ująć -- obsługa cudowna !!! meni wyśmienite !!! Filmuję różne imprezy , więc trochę wiem na ten temat . GODNE POLECENIA -- NOWOŻEŃCOM !!!
Gość - 19 Kwiecień 2013, 12:41

w Rudzie jest super i obsługa zawsze miła
kolo - 19 Kwiecień 2013, 12:42

to prawda,w rudzie obsługa przemiła